„World Press Photo“ paroda. Apsilankykite
Bilietai

Jūrų uosto policijos pareigūnai tikrino laivavedžius: vienas buvo neblaivus

Klaipėdos apskrities VPK pareigūnai viešąją tvarką ir eismo saugumą užtikrina ne tik krante, bet ir vandenyje – prasidėjus šiltajam sezonui Klaipėdos miesto PK 2-ojo veiklos skyriaus Jūrų uosto policijos grupės pareigūnai intensyvina saugaus elgesio vandenyje ir laivybos taisyklių laikymosi uosto akvatorijoje kontrolę.
Uosto policijos pareigūnai tikrino laivavedžius.
Uosto policijos pareigūnai tikrino laivavedžius. / Klaipėdos apskrities VPK nuotr.

Per trečiadienį vykdytą priemonę užfiksuota, kad vienas pramoginio laivo laivavedys neturėjo gelbėjimosi liemenės ir buvo vartojęs alkoholio, tačiau leistinos ribos neviršijo.

Jūrų uosto policijos pareigūnai primena, kad laivuose privaloma turėti gelbėjimosi priemonių – liemenių, gelbėjimosi ratų – visiems laivu plaukiantiems žmonėms. Nepilnamečiai gelbėjimosi liemenes dėvėti privalo ne tik plaukiant laivu, bet ir plaukiant vandens dviračiu. Už tokį pažeidimą gresia bauda nuo 16 iki 60 eurų, prasižengus pakartotinai – bauda gali siekti nuo 60 iki 140 eurų.

Pareigūnai taip pat primena, kad inkaruoti laivus uosto akvatorijos farvateryje – draudžiama, o laivavedžiai, vairuojantys 25 AG ir didesnio galingumo pramoginius laivus, privalo turėti laivavedžio pažymėjimą.

Uosto akvatorijoje privalu laikytis čia galiojančių eismo taisyklių, būtina žinoti uosto akvatorijoje naudojamų signalinių vėliavų reikšmes ir būti atidžiais – nuolat rūpintis savo ir aplink pramogaujančių ar dirbančių saugumu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Influencerė Paula Budrikaitė priėmė iššūkį „Atrakinome influencerio telefoną“ – ką pamatė gerbėjai?
Reklama
Antrasis kompiuterių gyvenimas: nebenaudojamą kompiuterį paverskite gera investicija naujam „MacBook“
Reklama
„Energus“ dviratininkų komandos įkūrėjas P.Šidlauskas: kiekvienas žmogus tiek sporte, tiek versle gali daugiau
Reklama
Visuomenės sveikatos krizė dėl vitamino D trūkumo: didėjanti problema tarp vaikų, suaugusiųjų ir senjorų