Karštakraujis čečėnas kumščiais gynė Vilniuje dėl narkotikų sulaikomą brolį

Du broliai čečėnai ir moteris atsidūrė sostinės areštinėje.
Narkotikų platintojų sulaikymo operacija
Asociatyvinė iliustracija: narkotikų platintojų sulaikymo operacija / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

Rugpjūčio 22 d. Panevėžio g. sostinėje Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai kartu su Viešosios tvarkos valdybos Mobilios kuopos pareigūnais pastebėjo galimą narkotinių medžiagų platinimo atvejį ir sulaikė policijai gerai žinomą, anksčiau ne kartą teistą moterį (gimusią 1983 m.), turėjusią maišelį su milteliais, įtariama, apie 30 g heroino.

Netrukus netoliese buvo sulaikytas ir vyras – būtent jis ir perdavė moteriai šį maišelį su milteliais. Sulaikytasis vyras (gimęs 1981 m.) aktyviai priešinosi pareigūnams, bandė panaudoti ir šaltąjį ginklą – peilį, tačiau, policijos pareigūnams panaudojus specialiąsias priemones bei kovinių imtynių veiksmus, buvo sulaikytas ir surakintas antrankiais.

Šis, čečėnų tautybės vyras, taip pat yra gerai žinomas policijai ir yra teistas Lietuvos Respublikoje dėl narkotinių medžiagų platinimo (šiam vyrui Lietuvos Respublikoje yra suteiktas prieglobstis), jam paskelbta tarptautinė paieška bei išduotas areštas ekstradicijos tikslais.

Sulaikytajam į pagalbą iš netoliese esančio daugiabučio atskubėjo brolis (gimęs 1976 m.) – vyras, stojęs į kovą su pareigūnais, įnirtingai „darbavosi“ kumščiais, bandė išlaisvinti sulaikytą brolį, tačiau nesėkmingai – panaudojus specialiąsias priemones bei kovinių imtynių veiksmus, vyras atsidūrė pareigūnų rankose.

Visi trys sulaikytieji pristatyti į Vilniaus miesto antrąjį policijos komisariatą ir uždaryti į areštinę. Bus sprendžiamas klausimas dėl kardomosios priemonės – suėmimo jiems skyrimo.

Už pasipriešinimą valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 286 str.) numatoma viešieji darbai arba bauda, arba laisvės atėmimas iki trejų metų. Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtą disponavimą labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.) numatoma laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
„Lidl Lietuva“ septintus metus iš eilės pripažinta geriausiu darbdaviu Lietuvoje ir Europoje
Reklama
Tyrimas atskleidė: „Lidl“ dažno vartojimo prekių krepšelis – pigiausias
Reklama
Įspūdingi baldai šiuolaikinei svetainei: TOP 5 pasirinkimai