Kaune vairuotojai santykius aiškinosi šūviais

Ketvirtadienį Kauno Savanorių prospektu važiavę vairuotojai tapo neregėto įžūlumo įvykio liudininkais. Vidurdienį nuo įkaušusios kompanijos užgauliojimų ir kumščių kaunietis buvo priverstas gintis šūviais.
Konflikto akimirka
Ginklas / Kadras iš „Youtube“

Pasak tyrimą atliekančių policijos atstovų, vidurdienį pirmąja Savanorių prospekto juosta važiavęs vairuotojas sustojo prieš sankryžą su S.Žukausko gatve. Kadangi ta pačia juosta važiavusio kito automobilio vairuotojas norėjo sukti į dešinę, pirmasis automobilis šiam tapo kliūtimi.

Iš antrojo automobilio staiga iššokę keli iš pažiūros stipriai įkaušę jaunuoliai puolė užgaulioti neva eismą stabdantį vairuotoją. Kuomet aršuoliai pradėjo brautis į automobilio vidų, ten buvęs vairuotojas griebė dujinį pistoletą ir iššoko į lauką.

„Mūsų žiniomis, vairuotojas du kartus iššovė į orą“, – patikino Kauno policijos atstovė Gražina Lekavičienė.

Nepatvirtintais duomenimis, mažiausiai vienas šūvis buvo paleistas į aršiai nusiteikusius jaunuolius. Netrukus į įvykio vietą atskubėję policijos patruliai sulaikė visus incidento dalyvius. Nuvežus juos į Dainavos policijos komisariatą paaiškėjo, jog abiejų automobilių vairuotojai yra blaivūs.

„Su girtais vieno automobilio keleiviais pareigūnai turi daug problemų. Jie šūkauja, daužosi ir niekaip nenusiramina“, – pasakojo G.Lekavičienė.

VIDEO: Susišaudymas 2011 birželio 16 Kaunas , Savanoriu prospektas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
LEA kviečia seną katilą keisti nauju šilumos siurbliu. Pasinaudojus skiriamomis dotacijomis galima sutaupyti net iki 90 proc. šilumos siurblio kainos
Reklama
6 Juodkalnijos perlai – kurį kurortą rinksitės jūs?
Reklama
Geras regėjimas be akinių ir kontaktinių lęšių – tik 699 Eur abiems akims, operaciją atliekant Vilniaus klinikoje „Naujas regėjimas“
Reklama
Gyvenimas ant upės kranto – Nemuno vingyje iškilo 38 sklypų kvartalas „Druskininkų slėnis“