Panevėžyje jauna vairuotoja sudaužė savo „Volvo“ ir dar du automobilius

Trečiadienio vakarą Panevėžyje, Smėlynės gatvėje susidūrė trys automobiliai. Į įvykio vietą buvo iškviesti policijos pareigūnai ir medikai.
Avarija Panevėžyje
Avarija Panevėžyje / Tomo Markelevičiaus nuotr.

Avarija įvyko tuomet, kai „Volvo“ vairavusi mergina nukreipė dėmesį nuo kelio ir trenkėsi į prieš ją besiformuojančią automobilių spūstį.

Dviejų metų vairavimo stažo dar neturinti panevėžietė pripažino, kad akimirkai nukreipė žvilgsnį į magnetolą. To užteko, kad pakėlusi akis į kelią ji nebespėtų sustoti.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarija Panevėžyje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarija Panevėžyje

„Volvo“ rėžėsi į seną „Volkswagen“, kuris nuo smūgio net perlinko. Kiek mažiau, tačiau apgadintas ir prieš „Volkswagen“ buvęs „Opel“. Tačiau būtent „Opel“ salone buvo vežamas mažametis berniukas, todėl į avarijos vietą nuspręsta kviesti medikus.

Medikė į avarijos vietą atskubėjo pėsčiomis, mat avarija įvyko tiesiai po Panevėžio greitosios medicinos pagalbos stoties langais. Iš paskos medikės GMP automobiliu privažiavo ir vairuotojas.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarija Panevėžyje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarija Panevėžyje

Medikai apžiūrėjo vaiką, tačiau jokių sužeidimų nenustatė. Manoma, kad berniuką nuo sužalojimų apsaugojo tai, kad avarijos metu jis sėdėjo specialioje kėdutėje.

Kiti avarijos dalyviai traumomis ar skausmais nesiskundė, todėl atvykę ir blaivumą patikrinę pareigūnai vairuotojams paaiškino eismo įvykio deklaracijų pildymo tvarką.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas: spręsk ir laimėk elektrinį dantų šepetėlį sau!
„Moerie“ plaukų priežiūros priemonių veidu tapo K.Meschino: pamilau jas jau po pirmo galvos plovimo
Reklama
Jautienos troškiniai – tobulas maistas šaltajam sezonui: vos kelios taisyklės ir gaminsite lengva ranka
Reklama
5 Graikijos kurortai – ką rinktis: salas ar sostinę?