Policija ieško nukentėjusių asmenų, kurie perdavė savo pinigus šiai moteriai

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl investicinio sukčiavimo.
Įtariamoji
Įtariamoji / Lietuvos policijos nuotr.

Į sostinės policiją kreipėsi vienas dėl tariamo investavimo nukentėjęs asmuo. Jis paaiškino, kad buvo įtikintas investuoti į tai, kas turi didelę grįžtamąją vertę – virtualią valiutą, naftą, įmonių akcijas ir kt.

Taip pat buvo liepta keliuose bankuose atidaryti sąskaitas ir telefone įsidiegti nuotolinio valdymo programą, o dalį norimų investuoti piniginių lėšų perduoti asmeniui, kuris atvyks į sutartą vietą. Patiklus „investuotojas“ neteko daugiau nei 50 000 eurų.

Ikiteisminio tyrimo metu įkliuvo moteris, viena iš tų asmenų, kurie atvykdavo paimti tariamai investuojamų pinigų. Sostinės kriminalistai prašo asmenų, atpažinusių šią moterį ar perdavusių jai pinigus, nedelsiant susisiekti su tyrimą atliekančia vyriausiąja tyrėja tel. 8 700 56230.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas: spręsk ir laimėk elektrinį dantų šepetėlį sau!
„Moerie“ plaukų priežiūros priemonių veidu tapo K.Meschino: pamilau jas jau po pirmo galvos plovimo
Reklama
Jautienos troškiniai – tobulas maistas šaltajam sezonui: vos kelios taisyklės ir gaminsite lengva ranka
Reklama
5 Graikijos kurortai – ką rinktis: salas ar sostinę?