Prie kalėjimo sulaikyti du vyrai: aptiktas sandėlis permetimui paruoštų daiktų

Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai, tikrindami informaciją, prie Marijampolės pataisos namų sulaikė du asmenis bandančius permesti nuteistiesiems turėti draudžiamus daiktus per įstaigos tvorą į pataisos namų teritoriją.
Rasti draudžiami daiktai
Rasti draudžiami daiktai / Kalėjimų departamento nuotr.

Sulaikytieji turėjo supakuotus du paketus su juose esančiais 6 mobiliojo ryšio telefonais ir 6 mobiliojo ryšio kortelėmis. Už bandymą nuteistiesiems perduoti jiems draudžiamus turėti daiktus, sulaikytiems asmenims pagal Administracinių nusižengimų kodeksą gresia nuo 1000 iki 3000 eurų bauda.

Tačiau tuo sulaikytiems asmenis nemalonumai nesibaigė, kadangi vieno iš sulaikytų asmenų turėtame cigarečių pakelyje buvo rastas paketėlis su galimai psichiką veikiančiomis medžiagomis.

Dėl minėto įvykio Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Kriminalinės žvalgybos valdybos Ikiteisminio tyrimo skyriuje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. – dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis veikiančiomis medžiagomis.

Be to, pareigūnai ėmėsi kitų skubių tyrimo procesinių veiksmų ir minėtų asmenų laikiname būste kratų metu rado ir paėmė supakuotus bei paruoštus, kaip manoma, skirtus permesti per tvorą Marijampolės pataisos namų nuteistiesiems draudžiamus dalykus: 31 mobiliojo ryšio telefoną, 6 mobiliojo ryšio korteles, 2 interneto modemus, 5 medicininius švirkštus su adatomis, mobiliojo ryšio telefonų ausines ir 6 buteliukus su galimai juose esančiais anaboliniais steroidais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų
Reklama
Išskirtinės „Lidl“ ir „Maisto banko“ kalėdinės akcijos metu buvo paaukota produktų už daugiau nei 75 tūkst. eurų
Akiratyje – žiniasklaida: tradicinės žiniasklaidos ateitis