Moteris taip pat yra valstybės įmonės „Oro navigacija“ darbuotoja, ji dirba ūkio srityje. Ji teigė, kad apie Baltarusijos pilietį Sergejų Kurulenką nieko nežino, tikino, kad telefonu nekalbėjo.
Už R.Lipskio moteris ištekėjo 1986 metais, paskui išsiskyrė, paskui vėl už jo ištekėjo. Esą su vyru išsiskyrė, kad jai liktų neįgalios motinos butas. „Oro navigacijoje“ ji dirba nuo 1983 metų.
„Ar esate dirbusi valstybiniame saugumo komitete?“ – liudytojos pasiteiravo prokuroras Redas Svickas.
„Aštuonis mėnesius, telefoniste, labai tiko darbo grafikas, paskui išėjau į dekretines atostogas ir negrįžau“, – atsakė liudytoja.
Prokuroras teiravosi, ar ji iš karto dirbo dviejuose darbuose, ar KGB dirbo oficialiai. Moteris paaiškino, kad įmonėje buvo skyrius ir jai pasiūlė dirbti telefoniste.
Pastebėjo, kad vyras pasikeitė
Sutuoktinė pasakojo, kad likus pusmečiui iki sulaikymo vyras pasikeitė, ėmė daugiau gerti ir rūkyti, ėmė ją visur lydėti.
„Net pagalvojau, kad kažkuo susirgo“, – sakė G.Lipskaja.
Teisėjai teiravosi, ar moteris nematė, kad į namus sutuoktinis parsineštų dokumentus.
„Kompiuteriuose jis nelabai gaudosi“, – sakė ji.
„Nežinau ką sakyti, šokas, kaip perkūnas iš giedro dangaus“, – kalbėjo šnipinėjimu kaltinamo vyro žmona.
Prokuroras yra sakęs, kad R. Lipskis dirbdamas valstybės įmonėje „Oro navigacija“ ir vykdydamas Baltarusijos žvalgybos užduotis savo darbo vietoje 2012 metų spalį nufotografavo penkiuose segtuvuose esančius objektus su techniniais duomenimis apie statomus objektus, techninių projektų dokumentus.