Kaip rašoma Panevėžio apygardos prokuratūros pranešime, teismas patenkino valstybės kaltintojo prokuroro prašymą nuteistajam paskirti baudžiamojo poveikio priemonę ir nutarė kaip nusikalstamos veikos rezultatą konfiskuoti kaltinamojo nusikalstamų veikų metu pasisavintus ir teisėtam savininkui – bendrovei negrąžintus 145 tūkstančius litų.
Valstybės kaltintojas prokuroras siūlė kaltinamąjį nuteisti ketverių metų laisvės atėmimu ir paskirti 80 MGL, t. y. 10 tūkstančių litų baudą.
Panevėžio apygardos prokuratūros Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorų perduotos bylos duomenimis, anksčiau telekomunikacijos, mobilaus ryšio paslaugomis, vėliau buitinės technikos prekyba besivertusi viena bendrovė įsigijo administracinį pastatą, kuris pagal naują projektą tapo pirmuoju daugiabučiu namu, pastatytu Panevėžyje po Nepriklausomybės paskelbimo.
Šios bendrovės direktorius D.S. taip pat buvo kaltinamas ne tik didelės vertės turto pasisavinimu, bet taip pat nevedęs apskaitos namo statybos bei remonto darbų metu, nesurašęs ūkinės veiklos aktų bei dokumentų, už parduotus butus sumokėtų pinigų nefiksavęs apskaitos dokumentuose ir iššvaistęs didelės vertės turtą, tačiau patvirtinti šiuos kaltinimus teisme pristigta įrodymų.
Baudžiamasis kodeksas už didelės vertės svetimo turto pasisavinimą numato laisvės atėmimo bausmę iki 10 metų.