Moteris išsigandusi ne tik dėl savo, bet ir dėl kūdikio sveikatos ir gyvybės, atidavė su savimi turėtus pinigus ir mobiliojo ryšio telefoną, kurio nusikaltėlis nepaėmė, nes jam telefonas buvo „per prastas“.
Po nusikaltimo užpuolikas net nebėgo, o ciniškai neskubėdamas pasišalino iš įvykio vietos.
Sostinės Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, siekdami nustatyti šį nusikaltimą padariusį asmenį ir jį sulaikyti, ėmėsi visų įmanomų veiksmų ir priemonių. Dirbant kartu su kolegomis iš Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato, greitai pavyko nustatyti įtariamojo asmenybę ‒ tai nepilnametis (gimęs 1999 m.) vilnietis, gyvenantis šio komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje.
Pareigūnai nustatė, kad šis nepilnametis šiais metais mokykloje lankėsi tik kartą, namuose jis taip pat „retas svečias“. Buvo nustatytas jo draugų ratas ir galimos lankymosi vietos. Po surengtų pasalų Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai vasario 23-iosios ankstų rytą sulaikė įtariamąjį ir uždarė į areštinę. Bus prašoma teismo skirti jam griežčiausią kardomąją priemonę ‒ suėmimą, taip jį izoliuojant nuo visuomenės.
Pareigūnai turi pagrindo manyti, kad šis asmuo yra padaręs ir daugiau panašaus pobūdžio ar kitokių nusikaltimų, todėl prašo piliečius, nukentėjusius nuo šio įtariamojo ar turinčius kitokios informacijos apie jo nusikalstamą veiklą, kreiptis į Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą telefonais (8 5) 271 6032 arba (8 5) 271 6022.
Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 180 str. 2 d. numatyta, kad už plėšimą, padarytą panaudojus nešaunamąjį ginklą, peilį ar kitą specialiai žmogui sužaloti pritaikytą daiktą, numatoma laisvės atėmimo bausmė iki septynerių metų.