„H.Mubarako nebuvo ištikusi klinikinė mirtis“, – sakė vienas šaltinis ligoninėje, kuris nurodė, kad jis yra komos būsenos ir gydytojai bando jį atgaivinti“.
„Jam buvo prijungtas dirbtinio kvėpavimo aparatas“, – pridūrė šaltinis, kurio informaciją patvirtino ir vienas Egipto valdančiosios karinės tarybos narys, taip pat nenorėjęs skelbti savo pavardės.
Egipto valstybinė televizija pranešė, kad H.Mubarakas yra komos būsenos, o ne kliniškai miręs.
Egipto valstybinė televizija pranešė, kad H.Mubarakas yra komos būsenos, o ne kliniškai miręs.
Tačiau anksčiau valstybinė naujienų agentūra MENA buvo pranešusi, kad nušalintasis prezidentas, kuriam – 84 metai, kalėjime patyrė insultą ir buvo nuvežtas į ligoninę, kur esą buvo konstatuota jo klinikinė mirtis.
„Hosni Mubaraką ištiko klinikinė mirtis, – buvo sakoma MENA pranešime. – Šaltiniai ligoninėje MENA sakė, kad jo širdis liovėsi plakusi ir nereagavo į defibriliaciją“.
Vienas saugumo šaltinis sakė, kad H.Mubarako žmona Suzanne lanko jį ligoninėje, o valstybinė televizija pranešė, kad „netrukus“ bus paskelbtas „oficialus pareiškimas“ dėl jo sveikatos.
H.Mubarakas birželio 2 dieną buvo nuvežtas į Kairo kalėjimą, nes teismas skyrė jam kalėjimo iki gyvos galvos bausmę dėl jo sąsajų su protestuotojų žūtimi per 2011 metų sukilimą, kuris jį nuvertė iš posto.
Demonstrantai Tahriro aikštėje reiškė pasitenkinimą pranešimais apie H.Mubarako būklę.
„Tai Dievo atpildas, – sakė mokytojas Saberas Amras. – Dievas neatleidžia tiems, kurie daro bloga savo žmonėms. Dievas neatleidžia tiems, kurie žudo nekaltuosius“.
Netoliese Musulmonų brolijos šalininkas Abdel Mottalebas kalbėjo taikesniu tonu.
„Mes esame musulmonai. Mes gerbiame mirusiuosius, kad ir kas būtų, – sakė jis. – Dievas jį teis“.