Asmeninė Kim Ir Seno gydytoja Kim So Yeon, kuri 1992 m. pabėgo į Pietų Korėją, kartu su kolegomis vykdė įvairius tyrimus įkurtame „Ilgaamžiškumo centre“, siekdama įgyvendinti šalies diktatoriaus norą. Vis dėlto, to padaryti nepavyko. Kim Ir Senas mirė būdamas 82 metų.
Gydytojų komanda buvo sugalvojusi įvairių receptų gyvenimui prailginti.
Viena iš procedūrų, atlikta buvusiam Šiaurės Korėjos lyderiui, buvo kraujo perpylimas iš vos dvidešimties metų amžiaus šalies piliečių.
„Atlikome daug tyrimų. Tačiau buvo atliekamos tik tokios procedūros, kurias jis pasirinko iš mūsų suteiktų pasiūlymų sąrašo“, – teigė K.S.Yeon.
Viena iš procedūrų, atlikta buvusiam Šiaurės Korėjos lyderiui, buvo dvidešimtmečių jaunuolių kraujo perpylimas.
Žmonėms, kurių kraujas buvo perpilamas, buvo paskirta speciali mityba.
„Jis norėjo valdyti kaip įmanoma ilgiau. Manau, jis norėjo ilgai gyventi savo paties pasitenkinimui“, – teigė gydytoja.
Dar vienas netradiciškas jaunystės receptas, kurį pasirinko Kim Ir Senas, buvo žaidžiančių vaikų stebėjimas, sukeldavęs buvusio diktatoriaus juoką.
Gydytojų komanda teigė, kad laimė suteikia gerą savijautą, taigi Kim Ir Senui buvo rekomenduota daugiau juoktis. Daugelyje oficialių nuotraukų jis įamžintas besišypsantis.
Kim Ir Senui buvo rekomenduota daugiau juoktis.
K.S.Yeon teigė, jog dabartinis Šiaurės Korėjos lyderis ir Kim Ir Seno anūkas Kim Jong Unas gali turėti panašias sveikatos problemas kaip ir jo senelis. Gydytojos teigimu, dabartinis Šiaurės Korėjos lyderis, tikėtina, turi psichologinių problemų ir polinkį į diabetą bei nutukimą.
K.S.Yeon tikino, kad K.J.Uno veidas dabartinėse nuotraukose atrodo patinęs dėl analgetikų vartojimo ir tikėtinų hormonų injekcijų, kurios leidžiamos tam, kad dabartinis lyderis būtų kuo panašesnis į savo senelį.