Anot ministerijos, per neramumus į medikus kreipėsi 118 pareigūnų, 80 iš jų gydomi ligoninėje.
Teigiama, kad pareigūnams diagnozuotos galvos traumos, lūžiai, nudegimai, durtinės žaizdos ir apsinuodijimas neaiškiomis medžiagomis.
Sulaikytiesiems pradėjo reikšti įtarimus
Antradienio rytą taip pat paskelbta, kad per susirėmimus buvo sulaikyti 32 asmenys. Kp.ua, remdamasi ministerijos pateikta informacija, rašo, kad 22 iš jų sulaikyti dėl dalyvavimo riaušėse, 13 žmonių pareikšti įtarimai.
„Tyrimas tęsiamas, aiškinamasi kiekvieno asmens vaidmuo“, – teigiama ministerijos pranešime.
Žurnalistas: jei granata būtų buvusi kovinė, neturėčiau kojos
Filmuojant reportažą prie pat žurnalisto sprogo šviesos ir triukšmo granata. Tačiau mūsų žurnalistą Stanislavą Grigorijevą kažkodėl iš karto atsisakė vežti į ligoninę, – teigia „REN TV“
Kaip rašo newsru.com, per kilusius didelius neramumus Kijeve nukentėjo mažiausiai 30 žurnalistų.
„Filmuojant reportažą prie pat žurnalisto sprogo šviesos ir triukšmo granata. Tačiau mūsų žurnalistą Stanislavą Grigorijevą kažkodėl iš karto atsisakė vežti į ligoninę. Jo žaizdas susiuvo vietoje buvę savanoriai medikai, kurie budi vietoje“, – rašoma Rusijos televizijos kanalo „REN TV“ puslapyje socialiniame tinkle.
Granatos šukės sudraskė žurnalisto batus. Šiuo metu S.Grigorijevas yra ligoninėje, jam įtariamas atviras kojos lūžis. Pats žurnalistas džiaugėsi, kad sprogo šviesos ir triukšmo granata, jis įsitikinęs, kad jeigu ji būtų buvusi kovinė, jis dabar neturėtų kojos.
Pirmadienio vakarą Ukrainos „5 kanalas“ suskaičiavo 29 nukentėjusius žurnalistus, tarp kurių – šios televizijos operatorius. Televizijos „ICTV“ operatoriui guminė kulka pataikė į akį, nukentėjo ir „Komsomolskaja pravda“ fotografas. Žurnalistai teigia, kad „Berkut“ į juos šaudė tyčia.