Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2022 09 30

Kodėl Kinijoje klesti pažinčių programėlės? Jose ieškoma visai ne meilės

Kai birželį Šanchajuje dirbanti fotografijos asistentė Qu Tongzhou išvyko į ilgai lauktą kelionę po vakarų Kiniją, jai pasirodė, kad miestuose, kuriuose lankėsi, ji nelabai pageidaujama.
Jauna kinė
Jauna kinė / „The New York Times“/QILAI SHEN nuotr.

Dėl šalyje vykdomos „nulinio COVID“ politikos vietiniai gyventojai su nepasitikėjimu žiūrėjo į keliautojus, o kai kurie viešbučiai atsisakė apgyvendinti Qu Tongzhou, baimindamiesi, kad ji gali įnešti virusą.

Taigi Qu Tongzhou beliko pasinaudoti „Tantan“ ir „Jimu“ – dvem populiariomis kinų pažinčių programėlėmis su „Tinder“ funkcijomis.

Ji žinojo, kad susitikti su nepažįstamais žmonėmis gali būti rizikinga, tačiau programėlės jai tapo tikru naujų draugų šaltiniu – ji susipažino su biotechnologijų srities verslininku Landžou mieste, Tibeto medicinos gydytoju Siningo mieste ir valstybės tarnautoju, kilusiu iš Sindziango Karamajaus mieste, šiaurės vakarų Kinijoje.

Kiekvienoje stotelėje jos naujieji pažįstami parūpindavo jai nakvynę ir nusivesdavo į barus bei kitas vietinių lankomas vietas.

„Jei neturėčiau tų programėlių, nebūčiau susipažinusi su daugybe žmonių, – sakė 28 metų Qu Tongzhou. – Niekas nebūtų manęs nusivedęs į miestą.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Netikėtai didelis gyventojų susidomėjimas naujomis, efektyviomis šildymo priemonėmis ir dotacijomis
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos
Reklama
Beveik trečdalis kauniečių planuoja įsigyti būstą: kas svarbiausia renkantis namus?