Tokiu būdu popiežius norėjo pademonstruoti, kokią svarbą jis teikia susitaikymo sakramentui, dažniau žinomam kaip išpažintis.
Ceremonijos vadovas, monsinjoras Guido Marini, popiežiui nurodė išpažinčių klausyklą, tačiau jis pasirinko ne ją. Popiežius nuėjo prie kitos klausyklos, puolė prieš nustebusį kunigą ant kelių ir kelias minutes atliko jam išpažintį.
Po to žmonių popiežiaus vardą dar kartą pateisinęs Pranciškus pasuko prie tuščios kabinos ir klausėsi tikinčiųjų išpažinčių lyg nieko nebūtų nutikę.
Popiežius yra žmogus, kuris juokiasi, verkia, gerai miega ir turi draugų, kaip ir visi kiti – normalus žmogus.
Popiežius visada stengiasi elgtis ir atrodyti kuo paprasčiau – būtent tuo jis pelno tikinčiųjų simpatijas ir „užsidirbo“ dar vieną vardą „SuperPope“ (super popiežius – liet.)
Popiežius Pranciškus jau yra pasakęs „ne“ prabangiems apartamentams, kuriuos iškeitė į kuklų butą, papamobiliui ir kitiems brangiems popiežystės simboliams.
Anksčiau popiežiai nešiodavo auksinius žiedus, o Pranciškus pasirinko sidabrinį – tik paauksuotą. Kryžius ant popiežiaus Pranciškaus krūtinės – ne auksinis, bet paprasto metalo.
„Popiežius yra žmogus, kuris juokiasi, verkia, gerai miega ir turi draugų, kaip ir visi kiti – normalus žmogus", – yra sakęs pontifikas.