Pats G.Gakharia teigė, kad naktį jis buvo užpultas Batumio viešbučio „Sheraton“ vestibiulyje.
Ligoninė pranešė, kad G.Gakhariai buvo nustatytas smegenų sukrėtimas, taip pat sulaužyta nosis, bet jis atsisakė likti tolesniam gydymui.
Komentaruose žiniasklaidai liudininkai tikino, kad išpuolyje dalyvavo prorusiškos „Sakartvelo svajonės“ partijos deputatas Dmitrijus Samcharadzė ir Adžarijos regiono Aukščiausiosios tarybos narys nuo valdančiosios partijos Giorgi Manvelidzė.
Žurnalistų teigimu, policija įvykio vietą pasiekė tik praėjus 40 minučių nuo iškvietimo, t.y. gerokai vėliau nei greitoji pagalba.
Partija „Už Sakartvelą“ paskelbė pareiškimą dėl išpuolio prieš jos lyderį ir pareikalavo nedelsiant atlikti išsamų tyrimą.
„Partija „Už Sakartvelą“ reikalauja nedelsiant atlikti išsamų tyrimą dėl šio smurtinio išpuolio, kurį surengė Bidzinos Ivanišvilio režimas, ir ragina visus atsakingus asmenis patraukti atsakomybėn“, - sakoma pareiškime.
Pranešama, kad Sakartvelo teisėsauga pradėjo tyrimą pagal Sakartvelo baudžiamojo kodekso 126 straipsnį dėl sumušimo, tačiau niekaip nekomentavo parlamentarų dalyvavimo šiame incidente.
Lapkričio 28 d. Sakartvelo ministras pirmininkas Iraklis Kobachidzė paskelbė, kad jo šalis atsisako stojimo į ES derybų iki 2028 m.. Po to Tbilisyje, aikštėje priešais parlamentą, atsinaujino protestai prieš dabartinės vyriausybės vykdomą politiką.
Gruodžio 14 d. rinkimų komisijos nariai Sakartvelo prezidentu išrinko buvusį futbolininką Michailą Kavelašvilį. Jis buvo vienintelis kandidatas į valstybės vadovo postą rinkimuose, kurių nepripažino nei opozicija, nei tuometinė prezidentė Salomė Zurabišvili.
Gruodžio 28 d. visoje šalyje vyko didelio masto antivyriausybinis mitingas „Vienybės grandinė“. Tbilisyje dalyviai suformavo beveik septynių kilometrų ilgio „gyvąją grandinę“.
Gruodžio 29 d., po M.Kavelašvilio inauguracijos, S.Zurabišvili paskelbė, kad savo noru paliks prezidento rezidenciją, o valdančiąją partiją „Sakartvelo svajonė“ pavadino „rusiška tragedija“.