Religinė policija žinoma Dorybės skatinimo ir ištvirkimo prevencijos komisijos vardu, „Twitter“ jau turi per 66 tūkst. sekėjų.
Kaip rašo Newsweek.com, šio žingsnio griebtasi norint pagerinti komisijos įvaizdį visuomenėje.
Pirmąja žinute „Twitter“ komisija paprašė Dievo palaiminimo.
Pirmąja žinute „Twitter“ komisija paprašė Dievo palaiminimo.
Saudo Arabijoje socialiniai tinklai kelia labai daug diskusijų.
Pernai spalį Saudo Arabijos didysis muftijus Sheikhas Abdul Aziz Al Sheikhas pareiškė, kad „Twitter“ tinkle tarpsta melas, jis kritikavo tuos, kurie šį socialinį tinklą laiko teisingos informacijos šaltiniu.
Pernai komisija uždarė daugiau kaip 10 tūkst. „Twitter“ paskyrų, apkaltinusi jų turėtojus religiniais nusižengimais, karališkosios šeimos kritikavimu ar pornografija.
Komisijos atstovas spaudai aiškino, kad už šiuos nusikaltimus skiriama 5 metų kalėjimo bausmė ir pusės milijono svarų bauda.
Saudo Arabijos gyventojai mėgsta socialinius tinklus
Nors dvasinis lyderis į socialinius tinklus žiūri labai kreivai, Saudo Arabijos gyventojai jais mielai naudojasi: 2,4 mln. gyventojų naudojasi „Twitter”, daugiau kaip 5 mln. – „Facebook“.
Saudo Arabijos karalius Salmanas tarp pasaulio lyderių yra antras populiariausias „Twitter“ žmogus.
Tyrimas, kurio metu aiškintasi, kaip pasaulio lyderiai naudojasi šia platforma, parodė, kad Saudo Arabijos karalius Salmanas tarp pasaulio lyderių yra antras populiariausias „Twitter“ žmogus.
Pirmoje vietoje – popiežius Pranciškus, turintis daugiau kaip 2,5 tūkst. sekėjų.