Turino drobulė arba Šventoji drobulė (pagal itališką pavadinimą Santa Sindone) yra stačiakampio formos, 4,37 m ilgio ir 1,10 m pločio lininis audeklas, kuriame matyti du išblukę rusvi nukryžiuoto žmogaus kontūrai iš priekio ir iš nugaros. Tarytum nuogas kūnas priekyje sukryžiuotomis rankomis buvo paguldytas išilgai audeklo ir, perlenkus jį ties galva, nuo galvos iki pėdų uždengtas likusia dalimi.
Ant drobulės atvaizduotas vyras – užmerktomis akimis, su barzda ir ūsais, pečius siekiančiais plaukais. Jis – raumeningas, aukštas (įvairiais skaičiavimais, 1,80-1,88 m ūgio).
Drobulė yra viena iš katalikybės relikvijų, daugiau nei pusę tūkstantmečio laikoma Jėzaus iš Nazareto įkapėmis, į kurias jo kūnas buvo suvyniotas po nukryžiavimo. Taip tvirtinti leidžia ant audeklo matomos žymės, kurios esą sutampa su Jėzaus patirtais sužalojimais, įskaitant dryžius ant nugaros – galimai nuo plakimo, erškėčių vainiko žymes ant galvos, mėlynes ant pečių ir įvairias, manoma, kraujo dėmes.
Visose keturiose Evangelijose minima, kad mirusio Jėzaus kūnas buvo įsuptas į lininį audeklą ir paguldytas kape. Jam prisikėlus ten buvo likusios tik įkapės. Nors dalis tariamų įkapių saugomos bent keturiose bažnyčiose Prancūzijoje ir trijose – Italijoje, niekas netraukia tiek dėmesio, kiek Turino drobulė.