Po savo pirmojo susirėmimo su pareigūnais W.Arteaga tapo demonstracijų prieš Venesuelos prezidento Nicolaso Maduro vyriausybę simboliu.
„Jie manęs neišgąsdins“, – sakė jis vaizdo įraše, pasidalijęs juo socialiniame tinkle „Twitter“. Ligoninės lovoje gulintis vaikinas matomas sutvarstytu veidu ir ištinusiomis lūpomis.
„Tęsime kovą“, – pridūrė jis.
Anksčiau šią savaitę pasirodė W.Arteagos nuotrauka, kurioje jis laiko karinės policijos pareigūno sulaužytą instrumentą ir verkia.
Tada socialinius tinklus užplūdo palaikymo žinutės, ir vos po kelių valandų internete pasirodė vaizdo įrašas, kaip jis groja nauju smuiku, padovanotu vieno geradario.
Per kitą įspūdingą incidentą jis grojo smuiku tradicinę venesueliečių liaudies dainą „Alma Llanera“, aplink tvyrant ašarinių dujų debesims.
Įamžintas nuotraukose iš šio pasirodymo per gegužės 8-osios demonstraciją smuikininkas sakė suprantąs tai kaip „taikos žinutę“.
Trimis dienomis anksčiau jis grojo savo draugo muzikanto, žuvusio per protestus, laidotuvėse; pastarasis, kaip ir W.Arteaga, muzikuoti išmoko vaikų iš skurdžių šeimų orkestre.
„Aš labai bijojau. Nemaniau, kad muzika turi tiek daug galių priversti žmones mąstyti, – tąkart sakė jis naujienų agentūrai AFP.- Tačiau po kapinių ėjau į demonstraciją jau daug drąsesnis.“