2024 09 07

Vokietijos gelbėjimo tarnybos kovoja su didžiuliu miško gaisru

Ugniagesiai šeštadienį dar intensyviau kovoja su didžiuliu miško gaisru centrinės Vokietijos kalnuose, dėl kurio, kaip pranešama, teko evakuoti šimtus žmonių.
Matthias Bein / dpa/picture-alliance
Matthias Bein / dpa/picture-alliance

Penktadienį Harco kalnuose kilo keli gaisrai, kurie iki vakaro susijungė į didžiulį miško gaisrą.

Pasak Saksonijos-Anhalto žemės Harco apygardos institucijų, ant Brokeno kalno buvo dislokuota apie 150 ugniagesių, jiems į pagalbą buvo išsiųsta lėktuvų bei sraigtasparnių, o aplinkinė teritorija buvo uždaryta.

Tačiau šeštadienį gaisras vis dar siautėja, todėl į pagalbą ugniagesiams buvo vėl išsiųstas lėktuvas ir sraigtasparnis, pranešė institucijos. Vėliau prie jų turėtų prisijungti dar trys lėktuvai ir dar vienas sraigtasparnis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutrumpinti naujovių kelią iki būsimo specialisto: AIPA ir Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos pavyzdys
Reklama
Pavasaris – laikas kurti grožį savo kieme: specialistų patarimai, nuo ko pradėti ir kaip tvarkyti aplinką
Reklama
Žemės ūkyje vis labiau įsitvirtina biostimuliatoriai: kaip jie veikia?