Tuomet universitetuose buvo likusios 1066 laisvos vietos į valstybės finansuojamas vietas ir 61 vieta į nefinansuojamas vietas su studijų stipendija.
Kolegijose po pirmojo etapo buvo likę perpus daugiau laisvų vietų nei universitetuose – 1927 į valstybės finansuojamas pozicijas ir 167 į nefinansuojamas su studijų stipendija. Ketvirtadalį likusių laisvų vietų sudarė verslo ir vadybos krypčių grupė, daugiau nei trečdalį – technologijos mokslų studijų sritis.
Antrajame etape negalima buvo keisti pasirinkto finansavimo pobūdžio ir įrašyti naujų pageidavimų. Bendrojo priėmimo antrojo etapo prašymus užpildė 12 739 stojantieji (iš viso jie pareiškė 71 509 pageidavimus).
Šiame etape studijuoti valstybės finansuojamose vietose buvo pakviesti 3004, valstybės nefinansuojamose – 2482 stojantieji (iš jų 174 įgijo teisę į studijų stipendijas).
Rugpjūčio 9–10 dienomis bus skelbiamas papildomas priėmimas. Jame galės dalyvauti tik tie, kurie buvo užsiregistravę pagrindiniam priėmimui. Rezultatai paaiškės kitą dieną ir iki rugpjūčio 13-osios pretendentai turės nuspręsti, ar juos tenkina vietą, į kurią įstojo.
Kiek liko laisvų vietų paaiškės po to, kai pakviestieji per antrąjį etapą juos pakvietusiose aukštosiose mokyklose pasirašys studijų sutartis. Po to likusios laisvos vietos bus išdalintos papildomame priėmime.