„Mokymo sąlygos absoliučiai neatitinka jokių reikalavimų: higienos, sveikatos ir t.t. Po paskaitų šiose auditorijose pasireiškia ne tik stiprūs nugaros skausmai, bet ir suprastėja bendras dienos darbingumas, nes išsėdėti paskaitose yra ypatingai sudėtinga užduotis. Tokių auditorijų šiame universitete (jeigu jį taip įmanoma pavadinti) yra labai daug, o kas blogiausia, kad jose vyksta didžioji dalis paskaitų“, – pridėdamas auditorijos nuotraukas piktinosi studentas Antanas.
LSU: nugaros skausmai – dėl netaisyklingo sėdėjimo
LSU atsiųstame komentare teigiama, kad, kaip informavo LSU darbuotojų saugos inžinierė, redakcijai atsiųstose nuotraukose užfiksuota auditorija atitinka sveikatos ir higienos normas, o studentams nugaros skausmų gali kilti dėl netaisyklingo sėdėjimo.
„Universitetas nuolat investuoja į auditorijų ir kitą infrastruktūrą, siekia patogesnės ir gražesnės aplinkos, yra Lietuvos sveikatą stiprinančių universitetų tinklo narys. Mažinant sėdimą gyvenseną, planuojama investuoti į besitransformuojančius baldus, rengti daugiau fiziniam aktyvumui draugiškų erdvių“, – teigiama komentare.
LSU atkreipia dėmesį, kad universitetas atviras studentų pasiūlymams. „Apie problemas jie gali informuoti Studentų atstovybę, fakultetų dekanus ir Studijų kokybės priežiūros centrą. Be to, studentai turi atstovus Taryboje, Senate ir Rektorate, tad gali teikti siūlymus ir ieškoti sprendimo būdų. Tikimės, kad ateityje, iškilus problemoms, jie šiomis galimybėmis pasinaudos, o mes galėsime sukurti tinkamą aplinką“, – teigiama LSU komentare.