Indas Lordas į Lietuvą atvyko 2011 metų pradžioje, ketindamas pradėti verslą. Jį suviliojo tai, kad, dirbant Lietuvoje, lengva bendradarbiauti su Europos Sąjungos rinkomis. Prieš atvykdamas į Lietuvą, Lordas gyveno Berlyne, Stokholme, Paryžiuje.
„Aš vadovauju internetinių skelbinių portalui, taip pat internetu konsultuojame finansų institucijas Vokietijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Šiuo metu plečiamės, siūlome vis daugiau elektroninių paslaugų“, – pasakojo Lordas.
Jis ketina likti Lietuvoje – verslą vystyti čia jam labai patinka ir sekasi.
„Bet ar liksiu čia amžinai, tikrai nežinau. Pagyvensim, pamatysim“, – sakė Lordas.
Dabar jis gyvena Vilniuje. Nostalgija namams sirgti laiko neturi – jo įmonė turi ir biurą jo gimtojoje Indijoje, todėl namo grįžti tenka pakankamai dažnai.
„Be to, juk yra „Skype“. Ši programa padeda man nuolat bendrauti su artimaisiais. Ir šiaip neliūdžiu – turiu daug draugų lietuvių, be to, esu labai užimtas, todėl liūdėti tiesiog nėra kada. Todėl ir tėvynės ilgesys nekamuoja“, – pasakojo Lordas.
Įsimylėjo internetą
Dėl savo odos spalvos vyras bijojo važiuoti į Baltijos šalis – draugai ir pažįstami gąsdino, kad čia gyvena vien tik rasistai.
„Man gėda pasakyti, kad niekada negirdėjau apie Lietuvą, kol mano verslo partneris nepasiūlė man investuoti Lietuvoje. Tai buvo pirmas kartas, kai žvilgterėjome į šią pasaulio pusę. Visi gąsdino – Baltijos šalyse gyvena rasistai. Tik tai yra netiesa – žmonės yra itin malonūs, niekada neturėjau jokių problemų. Todėl šalį pamilau iškart“, – pasakojo verslininkas. Jis taip pat pamilo žiemą ir itin greitą internetą.
Nors rasistų jis nesutiko, žmonės į jį dėl odos spalvos žiūri smalsiai. Ypač Klaipėdoje.
„Tačiau Vilnius – kitoks. Čia užsieniečiai nėra joks stebuklas“, – pasakojo anksčiau Klaipėdoje gyvenęs Lordas.
Įvairi indiška virtuvė
Lordas B gimė Punjabo regione, augo – Jaipure. Todėl abiejų regionų virtuvę vadina savo virtuve.
„Abiejų regionių maistas yra labai aštrus. Jau vien dėl to jis taip skiriasi nuo lietuviškos virtuvės. Įsivaizduokite, koks šokas man buvo jūsų cepelinai“, – juokėsi Lordas.
Jis dalijasi mamos receptu ir siūlo paragauti troškinio:
Tiesa, jo mėgstamiausias patiekalas – Alloo Ka Paratha, yra panašus į lietuvišką kugelį. Tik indiškasis variantas – aštresnis.