Į Tytuvėnų regioninį parką kasmet suplūsta būriai migruojančių gervių. Iš arčiau susipažinti su šių paukščių gyvenimu galima apsilankius lankytojų centre, kuriame veikia speciali ekspozicija. Įdomu tai, kad lankomiausi objektai pateikti taip, lyg į juos žvelgtum iš aukštai, gervės akimis. Gamtos ir kultūros vertybių parke netrūksta – verta pasigrožėti savitu kraštovaizdžiu, susipažinti su gyvūnija ir augalija, sužinoti krašto istoriją.
Parke telkšo net keli, virtine nusidriekę ežerai. Giliaus ežeras lankytojus traukia dėl neįprastai žalsvo vandens. Aplink jį veda 3,3 km pėsčiųjų pažintinis takas, įrengtos atokvėpio vietos ir pliažai. Gausu įtekančių šaltinių, tad kas gali būti geriau už vėsų ežerą karštą vasaros dieną?
Į šiaurę nuo Gauštvinio ežero veda Akmenų rūžos pažintinis takas. Molingą akmenuotą pylimą suformavo paskutinis ledynas. Čia dūlantys akmenys įkvėpė ne vieną menininką. Lankytojai gali pasigrožėti Kęstučio Musteikio akmenimis su ženklais, Jono Gencevičiaus kompozicija „Žemės daiktai“ ir kitais kūriniais.
Dviračių mėgėjams siūlomos net 7 trasos. Ilgiausia iš jų nusidriekusi 41 km ir veda pro Šiluvą į Lyduvėnus. Važiuojant 13 km ilgio Tytuvėnų dviračių trasa pasigrožėsite autentiškais miestelio vaizdais, dviejų ežerų kraštovaizdžiu. Pakeliui aplankysite garsųjį vienuolyno ansamblį, Bridvaišio piliakalnį ir galiausiai privažiuosite Tytuvėnų apžvalgos bokštą, nuo kurio atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai.
Tarp Šiaulėnų ir Šaukoto iškilęs antrasis – Šiaulės apžvalgos bokštas. Netoliese – Kudinų piliakalnis, Varpinės kalnas ir legendomis apipintas Kartuvių kalnas.
Pasigrožėkite fotografo užfiksuotais Tytuvėnų regioninio parko vaizdais: