Didžiuliame „Neodenta taurei laimėti“ vaikų turnyre paaiškėjo visi čempionai

Kaune savaitgalį buvo surengtas didžiulis daugiau nei 100 vaikų suvienijęs teniso turnyras „Neodenta taurei laimėti“. Tenisininkai iš visos Lietuvos ir įvairiausių teniso mokyklų kovojo aštuoniuose skirtingose amžiaus grupėse. Specialiu norinčiųjų prašymu organizatoriai surengė varžybas netgi septynmečiams. Kupinose azarto kovose išaiškinti ir čempionai.
Teniso turnyras „Neodenta taurei laimėti“
Teniso turnyras „Neodenta taurei laimėti“ / Organizatorių nuotr.

Turnyre apsilankė ir Lietuvos teniso sąjungos prezidentas Ramūnas Grušas.

10-ies metų ir jaunesnių tenisininkų berniukų varžybose triumfavo Julius Aleksandrovas. Jis finale nugalėjo Luką Smailį. Šios amžiaus grupės merginų varžybų nugalėtoja tapo Daniela Puišė. Ji finale įveikė Viltę Vaitkevičiūtę.

Įtempta kova pažymėtas berniukų iki 12-os metų finalas, kuriame susitiko aukščiausią skirstymą turėję žaidėjai. Pirmas pagal skirstymą ir aukščiausią reitingą Lietuvoje turintis klaipėdietis Benas Uldukis 6:2, 4:6, 7:5 nugalėjo antrą pagal reitingą Lietuvos dvylikametį iš Kauno Julių Augūną.

Merginų iki 12-os metų finalas taip pat susiklostė permainingai. Pirmą vietą šalies reitinge užimanti Simona Legačinskaitė atsitiesė po pralaimėto pirmo seto ir 2:6, 6:1, 6:0 nugalėjo Narutę Mazurkevičiūtę.

Vaikinų iki 14-os metų grupės čempionu tapo Povilas Budvytis. Jis finale įveikė Nojų Rimkevičių. Merginų iki 14-os metų finale ketvirta savo amžiaus šalies raketė Emilija Tverijonaitė nugalėjo trečiąją pagal reitingą Smiltę Bakytę.

Merginų iki 16-os metų amžiaus grupės finale Eveliną Vitkevičiūtė nugalėjo Valerija Kravčuk. To paties amžiaus grupės vaikinų finale Emilis Jukna įveikė Ugnių Bičkauskį.

„Neodenta taurei laimėti“ turnyre dalyvavo ir svečiai iš užsienio – Lenkijos, Latvijos, Baltarusijos.

Turnyrą papuošė ir žinomų Lietuvos teniso meistrų kova. Buvusių ir esamų profesionalių kauniečių tenisininkų dvejetų susitikime Gvidas Sabeckis su Pauliumi Matulevičiumi 7:5, 6:2 nugalėjo Arūną Rozgą ir Aurimą Karpavičių.

Nuo ketvirtadienio iki pat sekmadienio vykusiose varžybose vaikai turėjo galimybę ne tik tobulėti teniso aikštėje, bet ir leisti laisvą laiką smagioje draugijoje. Turnyro organizatorė Neodenta surengė vaikams boulingo varžybas, važiavimus kartingais bei kitas pramogas.