Savivaldybės Viešųjų ryšių tarnybos duomenimis, konkurso dalyviai yra informuoti, kad jų siūlomos kainos per didelės, todėl Vilniaus miesto savivaldybė kreipsis į VPT su prašymu pradėti derybas dėl mažesnės kainos.
Konkurso dalyvių siūlomi automobiliai atitiko keliamus reikalavimus, teliko susiderinti kainą. Į VPT bus kreipiamasi artimiausiu metu, tikimasi sulaukti ir greito atsakymo.
Konkursas dėl automobilių nuomos Vilniaus savivaldybės taksi įmonei paskelbtas dar vasaros pradžioje, tačiau jo sąlygos tikslintos ne vieną kartą.
Viešojo pirkimo sąlygose buvo nurodyta, kad „pirkimo objektą sudaro vidutinių vienatūrių automobilių veiklos nuoma, įskaitant automobilių su taksometro įranga nuomą, automobilio registraciją, valstybinę techninę apžiūrą, transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės (TPVCA) privalomąjį draudimą, transporto priemonių savanoriškojo KASKO draudimą, reguliarų periodinį privalomą automobilio techninį aptarnavimą ir garantinį remontą, draudiminių įvykių administravimo išlaidas, visus mokesčius ir rinkliavas, kurie galioja pirkimo sutarties sudarymo dieną“.
Vilniaus savivaldybė iš viso nori išsinuomoti 100 automobilių. Pasirašius sutartį per tris mėnesius tikimasi turėti 30 automobilių, ne ilgiau kaip per 15 savaičių – dar 30, o likę 40 automobilių Vilnių privalės pasiekti per 18 savaičių (kiek daugiau nei keturis mėnesius).
Savivaldybės sudaryta darbo grupė nusprendė, kad automobiliai turi būti varomi dyzeliniu kuru, jie esą ekonomiškesni ir ekologiškesni.
Šis konkursas sukėlė Lietuvos autoverslininkų asociacijos vadovų nepasitenkinimą. Jų teigimu, toks konkursas įkūnija daugelį lig šiol vykusių viešųjų pirkimų konkursų bėdų.