Metinė prenumerata tik 6,99 Eur. Juodai geras pasiūlymas
Išbandyti
2013 03 22

Vizija: taip atrodytų šių laikų „Fiat 127“

Nepriklausomi automobilių dizaineriai neretai parodo įdomių darbų. Šis – ne išimtis. Modernios senų automobilių interpretacijos – įdomus dalykas. Ne vienam automobilių entuziastui būtų įdomu pažiūrėti, kaip atrodytų moderni mašina su savo protėvio bruožais. Jūsų dėmesiui – naujoviškas „Fiat 127“.
„Fiat 127“ maketas
„Fiat 127“ maketas / Gamintojo nuotr.
Temos: 2 Fiat „Fiat 500“

Darbas priklauso dizaineriui Davidui Obendorferiui, kuris gerokai anksčiau dalinosi modernizuoto „Renault 4“ darbais. Šis vyrukas puikiai supranta, kad prikeldama kultinį 500 hečbeką „Fiat“ kompanija žengė labai teisingą žingsnį, todėl jis nusprendė parodyti, kaip atrodytų prikeltas pirmos kartos 127, gamintas nuo 1971-ųjų iki 1977-ųjų. Davidas padarė ir „Abarth“ versijos maketą, papuoštą raudonomis juostomis ant šonų bei raudonu stogu.

Gamintojo nuotr./Fiat 127 maketas
Gamintojo nuotr./„Fiat 127“ maketas

Kompaktiškas hečbekas išlaiko praktiškai visus savo pirmtako bruožus. Negana to, Obendorferis tvirtina, kad jis šį automobilį projektavo ant tos pačios platformos, kuri naudojama „Fiat Punto“ bei „Alfa Romeo MiTo“ modeliuose.

„Fiat“ pasauliui parodė, kad jie moka gaminti mažus miesto automobilius. Modernus 127 taip pat galėtų pasiekti serijinės gamybos konvejerį. Žinant, kad mašina būtų kuriama ant jau egzistuojančios platformos, koncernui nereikėtų tokių milžiniškų investicijų.

Gamintojo nuotr./Fiat 127 maketas
Gamintojo nuotr./„Fiat 127“ maketas

Kokia jūsų nuomonė apie tokius, antram gyvenimui sukurtus automobilius? Kokio automobilio modernią interpretaciją norėtumėte pamatyti jūs?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kai norai pildosi: laimėk kelionę į Maldyvus keturiems su „Lidl Plus“
Reklama
Kalėdinis „Teleloto“ stebuklas – saulėtas dangus bene kiaurus metus
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos