Startavo vyrų futbolo turnyras

Šiandien Pekino olimpiniame turnyre pirmuosius mačus žaidžia vyrų futbolo rinktinės.
Brazilijos rinktinės kapitonas Ronaldinho
Brazilijos rinktinės kapitonas Ronaldinho / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šiandien dieną vykusiose rungtynėse Australijos ir Serbijos rinktinės sužaidė lygiosiomis 1:1.  69 rungtynių minutę autralai pirmavo po Rubeno Zadkovičiaus įvarčio, bet jau po  9 minučių Slobodanas Rajkovičius rezultatą išlygino.

JAV rinktinė minimalia pervara 1:0 įveikė Japoniją - 47 minutę taikliai smūgiavo Stiuartas Holdenas.

Brazilijos futbolininkai, vedami savo superžvaigždės ir rinktinės kapitono Ronaldinho tik rungtynių pabaigoje palaužė Belgijos gynybą - 79 minutę pasižymėjo Hernanesas.

Labiausiai pirmą turnyro dieną smaginosi italai - jie Hondūro ekipą sutriuškino 3:0. Visi įvarčiai buvo pelnyti per kiek daugiau nei dešimt minučių - 41 minutę pasižymėjo Sebastianas Giovinco. O 45-ąją bei 52-ąją minutes 11 metrų baudinius realizavo Giuseppe Rossi ir Robertas Acquafresca.

Dar ketverios grupių turnyro rungtynės baigėsi vėliau. Jų rezultatai:

Dramblio Kaulo Krantas - Argentina 1:2 (Lionelis Messi 43 (0:1), Sekou Cisse 53 (1:1), Acosta Lautaro 86 (1:2));

Olandija - Nigerija 0:0;

Kinija - Naujoji Zelandija 1:1 (Jeremy Brockie 53 (0:1), Fangzhuo Dong 88 (1:1));

Korėja - Kamerūnas 1:1 (Chu Young Park 68 (1:0), Georges Mandjeck 81 (1:1)).