Plaukikas sakė, kad jam pasisekė, jog liko gyvas po to, kai jį užpuolė miesto gyventojus terorizuojantis delfinas.
Takumas Goto su bičiuliu plaukė 60 pėdų (apie 18 metrų) nuo Curugos kranto Japonijoje, kai juos užklupo seksualiai nusivylęs padaras.
Pirmiausia jis nusitaikė į jo draugą, o paskui puolė jį, kai šis bandė padėti.
„Žinojau, kad tai ne ryklys, bet jis puolė tiesiai į mane, – pasakojo 23 metų finansų pardavimo specialistas. – Jis puolė mane ir įkando.
Jis vis puolė mane ir aš tikrai tikėjau, kad mirsiu. Labiausiai nerimavau, kad mane ketino įvilkti po vandeniu ir toliau į jūrą.“
Jį išgelbėjo banglentininkas, o paplūdimyje jį stebėjo išsigandę žiūrovai.
Takumas patyrė kairės rankos rodomojo piršto durtinę žaizdą, kurią reikėjo penkis kartus siūti, ir kąstines žaizdas kairiajame rieše ir dilbyje, dešinėje plaštakoje ir žaste.
Pirmiausia jis nusitaikė į jo draugą, o paskui puolė jį, kai šis bandė padėti.
Delfinai žmones puola retai, nes nelaiko jų grobiu. Tačiau ekspertai teigė, kad „daugybė incidentų“ įvyko dėl „to paties delfino“ – Indijos ir Ramiojo vandenyno delfinų, kurių patinai bendrauja kandžiodamiesi.
Ryklių įlankos delfinų tyrimų projekto daktaras Simonas Allenas sakė, kad jie yra „labai socialūs gyvūnai“ ir tai išreiškia „labai fiziniais būdais“.
„Kaip ir žmones bei kitus socialinius gyvūnus, taip ir delfinus gali paskatinti hormonų svyravimai, seksualinis nusivylimas ar noras dominuoti, todėl jie gali sužaloti žmones, su kuriais bendrauja, – sakė jis.
– Kadangi delfinai yra tokie galingi gyvūnai, jie gali rimtai sužaloti žmones.“