Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2020 03 16 /13:06

„Finnair“ nutraukia 90 proc. skrydžių, turizmo milžinė TUI laikinai stabdo didžiąją dalį veiklos

Suomijos oro vežėja „Finnair“ pranešė dėl koronaviruso pandemijos nuo balandžio mėnesio laikinai nutraukianti 90 proc. skrydžių. Tuo metu turizmo kompanija TUI skelbia laikinai stabdanti didžiąją dalį veiklos.
„Finnair“ lėktuvai
„Finnair“ lėktuvai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Bendrovė skelbia, jog skrydžiai nutraukiami iki padėties normalizavimosi.

„Finnair“ nuo balandžio skraidins tik maždaug 20 maršrutų, užtikrindama Suomijai būtiniausią susisiekimą ir gyvybiškai svarbių prekių gabenimą kritiniu atveju.

Anot pranešimo, „Finnair“ nedelsdama pradeda laipsnišką perėjimą prie riboto skrydžių tvarkaraščio, kovo 16-31 dienomis oro linijų atšauks maždaug 1,5-2 tūkst. reisų.

Paprastai „Finnair“ aptarnauja 110 maršrutų ir per mėnesį atlieka apie 12 tūkst. skrydžių, o balandį skrydžių skaičius sumažins iki maždaug 1,6 tūkstančio.

Turizmo milžinė TUI dėl koronaviruso laikinai stabdo didžiąją dalį veiklos

Vokietijos turizmo milžinė TUI pirmadienį paskelbė, jog dėl koronaviruso plitimo laikinai stabdo „didžiąją dalį“ savo verslo veiklos, ir nurodė, jog teiks prašymą dėl valstybės pagalbos.

Apie 70 tūkst. darbuotojų visame pasaulyje turinti grupė pranešime pažymėjo, jog šis sprendimas bus taikomas jos veiklai „kelionių paketų, kruizų ir viešbučių“ srityse.

Hanoveryje įsikūrusi TUI, kuriai priklauso keletas oro bendrovių, keliolika kruizinių laivų ir šimtai viešbučių, veikia daugiau kaip 100 šalių.

AFP/„Scanpix“ nuotr./TUI kelionių operatorius
AFP/„Scanpix“ nuotr./TUI kelionių operatorius

Grupė imasi „išlaidų mažinimo priemonių“, kad sušvelnintų veiklos sustabdymo poveikį pelnui, rašoma pranešime, kuriame taip pat nurodoma, jog bus prašoma valstybės pagalbos garantijų, kad būtų galima „paremti verslą, kol bus atnaujinta įprasta veikla“.

Berlynas penktadienį pažadėjo padėti nuo koronaviruso pandemijos nukentėjusioms bendrovėms ir pasiūlyti verslui „neribotą“ kreditą. Ši priemonė yra įtraukta į didžiausią Vokietijos pokarių laikų pagalbos paketą, kurio vertė sudarys mažiausiai 550 mlrd. eurų.

Šis paketas net ir pirmajame etape yra didesnis už 500 mlrd. eurų pagalbą, kurią Vokietijos vyriausybė buvo pasiūliusi per 2008 metų finansų krizę.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„ID Vilnius“ – Vilniaus miesto technologijų kompetencijų centro link
Reklama
Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Reklama
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?
Reklama
Sodyba – saugus uostas neramiais laikais