Nors už bilietą jis sumokėjo tik 59 svarus sterlingų, galiausiai beveik tuščiame lėktuvo salone jis patyrė skrydžio privačiu lėktuvu patirtį.
„Aš anksti atėjau prie vartų, buvau sutrikęs, kodėl niekas kitas neina pro juos, tik tada, kai jie padarė paskutinį skambutį, aš atsistojau ir nuėjau prie stalo, o aptarnavimo agentas palydėjo mane iki lėktuvo durų ir pasakė, kad tai tik aš ir dar du žmonės. Maniau, kad tai kažkoks keistas pokštas, kol neįžengiau į lėktuvą“, – „Edinburgh Live“ pasakojo J.Scottas.
Nepaisant to, kad jis dažnai keliauja, J.Scottas sakė, kad tai buvo pirmas kartas, kai jam taip nutiko.
J.Scottas nėra pirmas žmogus, kuriam taip atsitiko.
Pora liko priblokšta, kai buvo atšauktas jų skrydis ir jie buvo vieninteliai keleiviai, skridę pakaitiniu reisu.
Anaru Ratapu ir jo žmona buvo užsisakę „Air New Zealand“ skrydžius, nes keliavo į konferenciją Niu Plimute.
Bijodami, kad kelias dienas liks įstrigę be jokių kitų skrydžių, jie sužinojo, kad įgula skris pergrupavimo skrydžiu, t. y. kai įgulai reikia grįžti į bazę.
Darbuotojams pavyko juos įtraukti į šį skrydį, tačiau jie buvo vieninteliai komercinio skrydžio keleiviai.
Kitas asmuo, kuriam nutiko panaši istorija – Kai Forsythas.
Jis buvo vienintelis keleivis, kuris 8 valandas skrido iš Jungtinės Karalystės į JAV. K.Forsythui skrydžio metu buvo nemokamai duota tiek maisto, kiek jis norėjo, ir jis sugebėjo pasikloti lovą ant tuščių sėdynių.
O 2019 m. Vincentas Peone su „Delta“ keliavo į Solt Leik Sičio miestą. Jis buvo vienintelis keleivis lėktuve, todėl jam buvo leista susitikti su pilotais.