Gamintojas „Boeing“ orlaivius „Business Jet“ linijai sukūrė remdamasis jau esamų keleivinių lėktuvų dizainu, tik jį pritaikė VIP klientams. Visi šiuo metu gaminami „Boeing“ modeliai turi ir „Boeing Business Jet“ variantą – pradedant mažiausiu 737 ir baigiant didžiausiu 747.
Jau paties privataus lėktuvo turėjimas yra didelio turto ženklas, bet „747-8i Boeing Business Jet“ rodo tokį statusą, kuriuo gali pasigirti itin maža net ir turtingųjų dalis. Paprastai juos naudoja turtingiausi pasaulio politikai ir saujelė elito.
Šis modelis susilaukė sėkmės Artimuosiuose Rytuose – Katare, Kuveite, Turkijoje. O Jungtinės Arabų Valstijos jį naudoja savo vyriausybės vadovų transportui.
Jungtinėse Amerikos Valstijose karinės oro pajėgos šiuo metu pritaiko „747-8i Boeing Business Jet“ prezidento transportui – kad šis orlaivis galėtų būti atsarginis dabar esamam „Air Force One“. JAV karinės oro pajėgos yra vienas didžiausių „Boeing Business Jet“ vartotojų – jie orlaivius pritaiko taip, kad kariuomenė jais galėtų skraidinti aukščiausius šalies pareigūnus.
Gerai žinoma Prancūzijos interjero dizaino firma „Cabinet Alberto Pinto“ yra sukūrusi prabangų interjerą vienam „747-8i Boeing Business Jet“, kuris priklauso verslininkui iš Artimųjų Rytų. Pasižvalgykite, kaip atrodo šio prabangaus orlaivio vidus:
Firmai ši užduotis nebuvo visai netikėta. Jos dizaineriai yra kūrę interjerus mažesniems privatiems lėktuvams, tokiems kaip „Bombardier Global 6000“ ar „Gulfstream G550“. Jiems yra tekę dirbti ir su „737-700 Boeing Business Jet“.
„Cabinet Alberto Pinto“ taip pat užsiima viešbučių, verslo pastatų, jachtų interjeru. Nors nėra atskleidžiama, kas yra šio jiems patikėto „747-8i Boeing Business Jet“ savininkas, žinoma tiek, kad jis nebuvo naujas klientas. Prancūzijos firma yra jam kūrusi viešbučio interjerą.
Skelbiama, kad klientas nedavė smulkmeniškų nurodimų dėl lėktuvo vidaus – tiesiog nurodė norintis prabangaus, bet kartu paprasto ir praktiško dizaino. Iš viso jam sukurti ir įrengti prireikė ketverių metų.