Metinė prenumerata tik 6,99 Eur. Juodai geras pasiūlymas
Išbandyti

Luvro muziejus vėl atidarytas, bus imtasi papildomų priemonių dėl koronaviruso

Paryžiaus Luvro muziejus trečiadienį vėl buvo atidarytas, jo vadovybei ėmus sklaidyti protestavusių darbuotojų nuogąstavimus dėl koronaviruso plitimo.
Dėl koronaviruso Luvras užvėrė duris
Dėl koronaviruso Luvras buvo užvėręs duris / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Muziejaus pareiškime sakoma, kad susidūręs su „teisėtu susirūpinimu“ dėl viruso SARS-CoV-2 plitimo jis sutiko imtis „papildomų priemonių“ darbuotojų ir lankytojų saugumui užtikrinti.

Gausiausiai lankomas muziejus pasaulyje buvo uždarytas nuo sekmadienio, jo darbuotojams atsisakius dirbti dėl galimos grėsmės jų sveikatai. Muziejus nedirbo sekmadienį ir pirmadienį, o antradieniais ir šiaip būna uždarytas visuomenei.

Trečiadienį ryte lauke lūkuriavusius kelis šimtus lankytojų dar pasitiko užrašas, kad „dėl išskirtinių aplinkybių muziejus atsidarys vėliau“.

Muziejaus vadovybė, bandydama įkalbėti darbuotojus grįžti, be kita ko, pažadėjo juos aprūpinti rankų dezinfekavimo priemonėmis ir užtikrinti galimybę dažniau plautis rankas.

Kaip anksčiau šią savaitę sakė Luvro darbuotojams atstovaujančios profsąjungos CGT narys Christianas Galani, muziejuje dirbantys žmonės nusprendė pasinaudoti savo pagrįsta teise neišeiti į darbą dėl grėsmės jų gyvybei ar sveikatai.

Prancūzijoje nuo sausio pabaigos nustatyta daugiau nei 200 koronaviruso atvejų, keli žmonės mirė.

Praėjusį savaitgalį šalies valdžia, siekdama apriboti naujojo viruso plitimą, paskelbė keletą priemonių, tarp jų – nurodymą atšaukti visus daugiau kaip 5 tūkst. žmonių susibūrimus uždarose erdvėse.

Pernai Luvrą aplankė 9,6 mln. žmonių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kai norai pildosi: laimėk kelionę į Maldyvus keturiems su „Lidl Plus“
Reklama
Kalėdinis „Teleloto“ stebuklas – saulėtas dangus bene kiaurus metus
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos