„Renkamės patys informaciją apie turistus. 170 asmenų yra įsigijusių keliones per šią organizatorę. Tokius duomenis mums yra atsiuntusi vyriausioji buhalterė, ir mes juos rūšiuojame ir analizuojame. Bandome sužiūrėti, kokios gali būti būsimos pretenzijos“, – BNS sakė J.Kazlauskienė.
„Mes konsultuojame turistus, kurie yra įsigiję keliones. Aiškiname, kokia yra situacija. Tam tikrais momentais tai yra pačių turistų sprendimas, panikos nėra. Turistai yra be galo sąmoningi“, – kalbėjo departamento vadovė.
J.Kazlauskienės žodžiais, ne visi žmonės agentūroje pirko vienodas paslaugas, todėl kai kurie jų gali vykti į keliones. Pavyzdžiui, turistai neketina atsisakyti kelionės į Balį.
J,Kazlauskienė sakė, kad „Voyage-Voyage“ pažymėjimas yra sustabdytas ir iki balandžio 20 dienos bendrovei nesusitvarkius, jis bus panaikintas. Anot jos, departamentas kol kas negavo atsakymo iš Generalinės prokuratūros.
„Generalinei prokuratūrai raštą pateikėme penktadienį, nes iš įmonės vyriausios finansininkės gavome pranešimą ir jos rašte buvo rašoma, jog galimai buvo švaistomos lėšos, tačiau mes nesiimame spręsti, ar tai yra tiesa“, – BNS teigė J.Kazlauskienė.
Prokuratūros atstovė Rita Stundienė BNS sakė, jog penktadienį gautas departamento raštas, tačiau kol kas joks sprendimas nėra priimtas.
Nematė žlugimo ženklų
J.Kazlauskienė praėjusį penktadienį sakė, jog nebuvo matyti ženklų, kad bendrovė gali žlugti.
Artimiausiu metu į Nepalą, Kiniją, Balį ir Indiją turėjo išvykti 49 žmonės, pirkę keliones iš „Voyage-Voyage“.
Vienintelis bendrovės akcininkas yra Darius Tolušis, kuris nuo kovo 26 dienos jai ir vadovauja. Anksčiau bendrovei vadovavo Ingrida Navickaitė, o nuo sausio 26 dienos – Lina Simutienė.
Taip pat skaitykite: Buvusi „Voyage-Voyage“ generalinė direktorė Ingrida Navickaitė: man metami kaltinimai – melas
Pernai žlugo du išvykstamųjų kelionių organizatoriai – „Go Planet Travel“ ir „Fresh Travel“.