Vienas iš Londono bombardavimo prisiminimų iki šiol primena Antrojo pasaulinio karo destrukciją. Per Londono „Blicą“ apgriauta bažnyčia dabar yra paversta užburiančiu viešuoju parku.
Londonas per Antrąjį pasaulinį karą buvo smarkiai bombarduojamas, ypač per „Blico“ (Blitz) operacijas 1940-1941 metais, kai vokiečiai intensyviai atakavo civilinius ir pramonės taikinius.
Saksų laikais pastatyta bažnyčia stovi pusiaukelėje tarp Londono Tauerio ir Londono tilto.
Rytų Šv.Dunstano bažnyčia (church of St.Dunstan-in-the-East) daug patyrė per savo 900 metų istoriją, įskaitant ir Didįjį Londono gaisrą 1666 m. Nors gaisras padarė daug žalos, tačiau tikintieji ją atstatė.
Visgi per „Blicą“ ji buvo pernelyg suniokota. Tiesiai į ją pataikė nacių sviedinys, išsprogdinęs didelę dalį pastato – liko tik šiaurinė ir pietinė sienos bei sero Christopherio Wreno sukurta koplyčia.
„Blico“ pikas Londone prasidėjo 1940-ųjų rugsėjo 7 d., kai vokiečiai miestą bombardavo beveik 60 naktų iš eilės. 1940 m. gruodžio 29-osios naktį „Luftwaffe“ Londoną užklojo bombų antklode – ta naktis vadinama Antruoju didžiuoju Londono gaisru.
Per „Blicą“ iš viso buvo sugriauta daugiau nei milijonas Londono pastatų, įskaitant ir senąją Rytų Šv.Dunstano bažnyčią. Po karo prasidėjo lėtas miesto kėlimas iš griuvėsių, tačiau bažnyčia taip jais ir liko.
1967 m. Londono miesto korporacija nusprendė susprogdintus maldos namus paversti miesto parku, kuriuo ši vieta ir yra iki šiol.
Parkas pasislėpęs nuošaliojo gatvėje, jį iš visų pusių supa šiuolaikiniai pastatai – nors šiai vietai jau daug dešimtmečių, parkas išlieka gerai nežinomas turistams.