„Visos problemos, kurias patiria pirmą kartą į žiemos atostogas kalnuose vykstantys lietuviai, mums žinomos. Vieni sugaišta kelias dienas besimokydami slidinėti ant „varlinyko“, taip prarasdami brangias atostogų akimirkas. Kiti važiuoja ne su tuos pačius slidinėjimo įgūdžius turinčia kompanija, tad galiausiai draugai slidinėja skirtingo sudėtingumo trasose ir susitinka tik kelis kartus per dieną.
O kai į slidinėjimo atostogas vyksta visa šeima, dažnai mamos lieka slidinėti su vaikais paprastose trasose bei taip netobulėja pačios. Aišku, blogiausia situacija nutinka tuomet, kai trasą pasirenka ne pagal savo jėgas bei patiria traumą. Tokiu būdu ne tik apkarsta atostogos, bet ir nukenčiama finansiškai. Todėl mes kviečiame negaišti atostogų laiko, o joms tinkamai pasiruošti iš anksto, kad visi galėtų slidinėti kartu“, – kalbėjo Slidinėjimo akademijos vadovas Richardas Schrijeris.
Šventės metu nuobodžiauti nebuvo laiko: visi galėjo išbandyti slidinėjimo treniruoklius nemokamai, vaikų laukė įvairios pramogos, o gerą atmosferą kūrė iš dangaus pabyrantis dirbtinis sniegas. Taip pat buvo prisiminti praėję metai bei pristatytos šį sezoną laukiančios naujienos.
Nuo šiol klientai galės rezervuoti įvadines pamokas internetu rezervacijų sistemoje, tad išsirinkti tinkantį apsilankymui laiką bus paprasčiau. O norintys pasiruošti slidinėjimo atostogoms kalnuose, galės rinktis 8 pamokų slidinėjimo kursus.
Dar viena pristatyta naujovė – slidinėjimo akademijos ir kelionių agentūros bendradarbiavimas.
„Siūlysime paketą – slidinėjimo kelionę su slidinėjimo kursais. 8-10 savaičių prieš kelionę, klientai lankys kursus. Jų metu, kartu su šeima ar draugais, sustiprės ir pasiruoš slidinėjimo atostogoms kalnuose“, – pasakojo R.Schrijeris.
Mokytis slidinėti be sniego? Tikrai taip
Kad slidinėjimas ant treniruoklių yra ne tik pramoga, bet tikras sportas galėjo įsitikinti visi akademijos lankytojai. Treniruotė ant slidinėjimo simuliatoriaus prilygsta 6 valandų slidinėjimui kalnuose. Ko gero tiek laiko per dieną praleisti slidinėjant kalnuose tekę ne kiekvienam.
Pasak instruktorių, skirtumas tarp tikro sniego ir treniruoklio tik toks, kad kalnuose yra daugiau vietos ištaisyti padarytą klaidą, o slidinėdamas ant treniruoklio esi ribojamas erdvės, tad kiekvieną judesį privalai atlikti itin tiksliai. Taip išmokstama nepriekaištingai slidinėti. Tad grįžę iš žiemos atostogų, klientai noriai dalinosi įspūdžiais bei džiaugėsi, kad slidinėdami jautėsi drąsiai ir saugiai, nors į kalnus vyko pirmą kartą.
Akademijos darbuotojai pastebėjo, kad 10-15 metų slidinėjimo patirtį turintys klientai į treniruotes iš pradžių žiūrėdavo nerimtai.
„Negi slidinėjant ant kilimo įmanoma kažko išmokti?“, – klausdavo jie. Bet pradėję slidinėti, jie suprasdavo, kad dar yra ko pasimokyti. Juk neveltui ant tokių simuliatorių treniruojasi daugybės šalių nacionalinės slidinėjimo rinktinės.
Praėjęs sezonas džiugino ne tik gausiai akademiją lankančiais klientais, kurių vyriausiam buvo 81 metai.