Pakruojo dvaras. Šis dvaras įsikūręs 2 km nuo Pakruojo, Kruojos upės dešiniajame krante. Rašytiniuose šaltiniuose jis pirmą kartą paminėtas jau 1531 m.
Pakruojo dvaras – vėlyvojo klasicizmo architektūros pavyzdys (vienintelis Pakruojo krašte), didžiausias išlikęs 26 dvaro pastatų kompleksas (ansamblis) Lietuvoje.
Čia kiekvieną savaitgalį kviečiama apsilankyti gyvame muziejuje, kur supažindinama su dvaro istorija, pramogaujama ir mokomasi kalvėje, parfumerio laboratorijoje, alaus darykloje. Vaišintis galima dvare įsikūrusiame restorane, pasilepinti SPA ir pirtimis.
Babtyno – Žemaitkiemio dvaras. Nevėžio dešiniajame krante, apie 2 km į pietvakarius nuo Babtų, esantį dvarą XVI a. įkūrė bajorai Šiukštos.
Išlikusį dvaro kompleksą sudaro penki pastatai: rūmai, lobynas, svirnas, kluonas ir tvartas. Keliautojai gali išsinuomoti ir apsistoti tik dvaro rūmuose, kluone ir lobyne. Bendras rūmų plotas sudaro 950 kv. m.
500 metų senumo dvare kviečiama švęsti savo gyvenimo šventes, dalyvauti šaudymo iš lanko čempionatuose.
Taujėnų dvaras. Ukmergės rajono puošmena – Taujėnų dvaras rašytiniuose šaltiniuose minimas nuo XVI a. antros pusės. Klasicizmo stiliaus rūmai, pastatyti 1802 metais, išlikę iki šių dienų.
Dvaras iki XX a. vidurio buvo kunigaikščių Radvilų rezidencija. Dabar Taujėnų dvaras – tai šeimos, draugų ar įmonės šventės bei konferencijų vieta. Čia suderinta senųjų laikų dvasia su šiuolaikine estetika.
Savaitgaliais lankytojai laukiami vykstančiose džiazo miniatiūrose, Ispanijos muzikos vakaruose.
Užutrakio dvaras. Prie Galvės ežero stūksantis Užutrakio dvaras dar žinomas kaip Tiškevičių dvaras. Pastarąjį pavadinimą jis pelnė dėl savo savininkų: Užutrakio dvaro sodybos ansamblis sukurtas 1897–1902 m. grafo Juozapo Tiškevičiaus ir jo žmonos kunigaikštytės Jadvygos Svetopolk Četvertinskos iniciatyva.
Užutrakio dvaras apima daugiau kaip 600 ha teritoriją, iš jų 80 ha plotą užima sodyba, ūkinė ir reprezentacinė dalys. Abi dalis atriboja sudėtinga tvenkinių ir želdynų sistema.
Šiomis dienomis Užutrakio dvare kviečiama pasižvalgyti po ištobulintus sodus. Vasarą čia vyksta koncertai, parodos. Klausant muzikos galima pasigrožėti skulptūromis ir puikiu vaizdu į Trakų pilį ir Galvės ežerą.
Burbiškio dvaras. Lietuvoje yra du Burbiškio dvarai: Radviliškio rajone esantis Burbiškio dvaras garsus savo tulpių sodais, tačiau nemažiau įspūdingas ir jo bendravardis, įsikūręs Anykščių regioniniame parke, netoli Rubikių ežero, 8 km nuo Anykščių.
Vaizdingame Anykštos upės kairiajame krante akį traukia stilingi rūmai – XIX a. architektūros paminklas, užburiantis subtilumu ir elegancija. Čia ypač daug dėmesio skiriama lankytojams – dvare yra įsikūręs restoranas, cigarų kambarys.
Laisvalaikio pramogos taip pat kaip tikram dvarininkui – siūloma jėgas išbandyti medžioklėje, slidinėjime, jodinėjime žirgais. Taip pat, kviečiama pasimėgauti ir vandens pramogomis.
Norintiems nuodugniau susipažinti su dvaro istorija, organizuojamos ekskursijos. Tad kaip sakė vienas žinomas keliautojas: „Visai nesvarbu kur keliausi, visai nesvarbu kokiu tikslu. Svarbiausia tai, ką atmintyje parsiveši iš savo kelionės“.
O apsilankę bent viename iš šių dvarų, parsivežti tikrai turės ką – nuostabūs įspūdžiai ir gerai praleistas laikas garantuoti.