Sudarytas pavojingiausių ir saugiausių keliauti pasaulio regionų žemėlapis

Nesvarbu, planuojate ilgas atostogas ar tik kelių dienų pabėgimas, šie patarimai jums pravers. „International Risk Map“ skelbia, kurie pasaulio taškai bus pavojingiausi dėl galimų teroristų atakų, virusinių ligų ir panašių grėsmių, kurios nuo kelionių į šias vietas atbaido milijonus turistų.
Gaublys
Gaublys / Fotolia nuotr.

Kaip nurodoma oficialioje svetainėje, „International SOS and Control Risks“ parengtas kelionių rizikos žemėlapis 2017 metams skirtas įvairioms organizacijoms bei savarankiškiems keliautojams, norintiems žinoti, kurios kelionių kryptys gali būti pavojingos. Taigi, į kurias galima būtų atsisakyti nebūtinų kelionių.

Žemėlapis parengtas atsižvelgus į „Ipsos Mori“ tyrimą, kuris atspindi keliautojų iš viso pasaulio patirtį. Daugiau nei pusė apklaustųjų (51 proc.) nurodė, jog labiausiai baiminasi terorizmo, nemaža dalis – kitų nusikaltimų ir eismo nelaimių.

Tyrimo rezultatai atskleidė, kad pavojingiausiomis šalimis keliautojams išliks Sirija, Afganistanas, Jemenas, Libija, istorinis Sudano regionas Darfūras, Pietų Sudanas, Somalis, Timbuktu ir Kidalo regionai Malyje.

Saugiausiomis jau ne pirmus metus įvardijamos Norvegija, Švedija, Suomija, Islandija, Danija, Šveicarija, Slovėnija. Pagrindiniai kriterijai, kuriuos įvertinus šios šalys įvardintos saugiausiomis kelionėms, buvo vykdoma valstybinė politika, nukreipta į nusikaltimų prevenciją, kontrolę bei smurto mažinimą.

International SOS Travel Risk Map/Kelionių rizikos žemėlapos
„International SOS Travel Risk Map“ iliustracija/Kelionių rizikos žemėlapos

Detalesnę informaciją galima rasti paspaudus čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų
Reklama
Išskirtinės „Lidl“ ir „Maisto banko“ kalėdinės akcijos metu buvo paaukota produktų už daugiau nei 75 tūkst. eurų
Akiratyje – žiniasklaida: tradicinės žiniasklaidos ateitis