Lėšos, surinktos už lankytojų bilietus, naudotos saugoti valstybinius parkus, tvarkyti, prižiūrėti, edukacinei ir švietėjiškai veiklai, pažintiniam turizmui organizuoti.
Anykščių regioninio parko direkcija, kur lankytojai traukte traukė pažiūrėti naujo Medžių lajų tako, už gautas lėšas planavo remontuoti Šeimyniškėlių (Vorutos) piliakalnio tiltą, laiptus Šventosios pažintiniame take, laiptus prie Variaus atodangos, lentų taką į Bijeikių bokštą, Taip pat bus atnaujinta Lajų tako viršutinės aikštelės danga.
Varnių regioninio parko direkcija pradėjo tvarkyti Debesnų botaninį taką, kuris plyti Varnelės upės slėnyje. Šio tako paskirtis – supažindinti parko lankytojus su unikalia žemapelkės augalų įvairove. Debesnų draustinyje aptikta beveik dvi dešimtys augalų rūšių, įrašytų į Lietuvos Raudonąją knygą. Už lankytojų bilieto lėšas pavyko sutaisyti pusę medinio tako – 850 metrų.
Asvejos regioniniame parke už lankytojo bilieto lėšas Dubingių piliavietėje sutvarkyti Radvilų rūmų liekanų ekspozicijos sudaužyti stoglangiai ir durys. Taip pat planuojama, kad sezono metu, lankytojų pageidavimu, bus pastatytas biotualetas.
Rambyno regioniniame parke bus pataisyti sugadinti informaciniai stendai Vilkyškių apžvalgos bokšte ir Rambyno kalne.
Salantų regioniniame parke surinktos lėšos panaudotos Šauklių riedulyno tako remontui. Už likusius pinigus bus atnaujinti informaciniai stendai prie Gaidžio kalno, Šilalės kūlio, Juodupėnų tvenkinio poilsiavietės bei išleistas lankstinukas apie Minijos upės vandens turizmo trasą.
Gražutės regioninio parko socialiniame tinkle „Facebook“ vykdyta apklausa ir už lankytojų bilietus nuspręsta įrengti persirengimo kabinas Sabalunkų ir Asavo stovyklavietėse.
Už saugomų teritorijų Nacionaliniame lankytojų centre surinktus pinigus įrengtas naujas informacinis stendas šalia seniausios Vilniaus miesto liepos.