1. Pamilkite save
Yra moterų, kurioms nė motais manikūras, ataugusios plaukų šaknys ar ne patys madingiausi drabužiai. Yra damų, kurios nė kojos nekeltų iš namų nepasidažusios ir nepasipuošusios. Net jei keliauja su šiukšlių kibiru pro duris, kuris, šiaip jau, nė vienai neuždeda karūnos ant galvos.
Tačiau svarbiausias dalykas, kai akys dega aistra, o lūpose žaidžia šypsena – meilės sau nei suvaidinsi, nei nupirksi, belieka tai pajusti. Kaip tikina kai kurie psichologai – žmogaus išvaiza dažniausiai atspindi jo nuomonę apie save. Net tobulybės gali atrodyti apgailėtinai, o vidutinybės priblokšti, tarkime, pasitikėjimu savimi, iškalba. Trumpai tariant, atrodyti dailiai nėra nuodėmė ar pasipuikavimas (nebent peržengiamos sveiko proto ribos).
2. Švara ne tik dėl grožio, bet ir dėl sveikatos
Greičiausiai kiekvienai mūsų teko turėti kolegą ar kolegę, o gal bendramokslį, draugą, kurie nežinojo, kam skirtos higienos priemonės. Juk prakaito kvapo, nešvarios odos, neplautų plaukų neužmaskuosime jokiomis gudrybėmis. Taigi, įprastinės higienos procedūros neturėtų kelti siaubo, juolab, kad nuo to priklauso mūsų savijauta, taip pat ir žmonių požiūris (negi norisi, kad jie aplenktų jus ratu?). Rinkitės tokias kosmetikos priemones, kurios tinka jūsų odos tipui, yra švelnios sudėties, puoselėjančios jūsų grožį.
Taip pat skaitykite: Į rumunės fotografės pasaulio moterų „grožio žemėlapį“ pateko ir lietuvės portretas
3. Linijos ir formos
Labiausiai moteris puošia sveika oda, tinkantis kirpimas, sutvarkyti antakiai, tvarkingi nagai. Įprasti, tačiau neprasti dalykai, ar ne? Manikiūrą ar antakių korekciją gebame atlikti ir pačios, tačiau šukuoseną geriau patikėkite specialistui. Iš tikrųjų tiesą sako tie, kad kirpėjai stilistai lyg menininkai – ne kiekvienam duota kūrybingumo gyslelė virtuoziškai čeksėti žirklėmis. Juoba, kad po profesionalios rankos prisilietimo šukuosena kris taip, kad paryškintų dailiausius jūsų bruožus. Tik nereikia padauginti plaukų formavimo priemonių – sulipę gandralizdžiai seniai nemadingi ir sendina.
4. Spalvos spalvelės
Plaukų spalva gali suteikti jūsų gyvenimui ir įvaizdžiui visai kitokių potyrių. Atskleisti jūsų grožį, pajauninti, atnaujinti, paryškinti išraiškingiausius veido bruožus. Tik venkite rinktis tokias, kurios labai skiriasi nuo jūsų natūralios spalvos vien jau dėl to, kad kontrastas tarp dažytų ir ataugusių plaukų rėš akis. Arba nusiteikite kuo dažniau lankytis pas kirpėją.
5. Nepageidaujami plaukeliai
Kai kurios moterys plaukelius šalina tik vasarą, kai nori pasirodyti nuogomis kojomis, kitos tą daro visais metų laikais. Tačiau yra ir tokių, kurios depiliacijai sako griežtą „Ne“. Pastarosioms itin dažnai lekia tiek moterų, tiek vyrų kritikos strėlės. Iš kur atėjo mada moterims skusti kojas? Atsakymą pateikiame štai ČIA. O ir rinktis, kaip šalinti plaukelius, tikrai yra iš ko – nuo įprastinio skutimosi peiliuko iki lazerinių procedūrų... Tiesa, nepamirškite ir veido plaukelių, kurie dažnai iš tikrųjų matosi, nors mes manome priešingai.
6. Rūpinamės veido ir kūno oda
Nešvari, inkštirų kupina, spuoguota, blizganti veido oda tikrai nepuošia. Šiuolaikinė kosmetologija mums siūlo begalę priemonių, tačiau kaip atrasti sau tinkamas? Visų pirma, rinkitės tokias, kurių sudėtis negąsdina, t. y. reikia vengti kvepiančių, mineraliniais aliejais, parabenais pagardintų kosmetikos prekių. Ir nepersistengti nuolat eksperimentuojant, vengti kepintis saulėje ir soliariume, naudoti storą kreminės pudros sluoksnį ir pan. O dar geriau kreiptis į profesionalus, kurie patars, kaip rūpintis oda, kad ši būtų sveika ir švytėtų.
Taip pat skaitykite: 3 žingsniai, padėsiantys išvengti riebaluotos odos efekto
7. Tobuli nagai
Manikiūras ir pedikiūras visada garantuoja gerą nuotaiką, tačiau geriau jau visai nelakuoti nagai nei aptrupėję, nulūžinėję ar nukramtyti. Jeigu nemėgstate ar neturite laiko nagų dažyti viena ar kita spalva, visada galite išbandyti bespalves priemones. Taip pat svarbu suprasti, kad tvarkingi nagai – tai taip pat svarbu, kaip ir kasdienis dantų valymasis. Juk pajuodusios panagės tikrai jūsų įvaizdžiui nepridės pliusų.
8. Aromatų galia
Nepadauginkite jokių aromatų, kad ir kaip juos mėgtumėte. Dar geriau, stenkitės, jog visų jūsų naudojamų kosmetinių priemonių kvapai tarpusavyje būtų harmoningi. Juk jeigu dušo gelis, veido ir kūno kremas, šampūnas, plaukų formavimo priemonės ir kvepalai visiškasi skiriasi, tai jūs sukuriate tikrą aromatų kakofoniją. Puiku, jeigu renkatės bekvapes priemones, o labiausiai susikoncentruojate į mėgstamiausią kvepalų aromatą.