Jos gyvena, kol iškrinta natūralios. Tačiau jei reguliariai lankysitės grožio kabinete ir nuolat atnaujinsite praretėjusį dirbtinių blakstienų mišką, priaugintosios gražins jūsiškes ilgai.
Labai svarbu, kad kruopštus darbas būtų atliekamas meistriškai, todėl specialistę, kuriai patikėsite savo blakstienas, verčiau rinkitės pagal rekomendacijas. Kiekvieną dirbtinį plaukelį būtina prilipdyti tik prie vieno tikro; jų negalima klijuoti prie mažų, dar neišaugusių blakstienų; dirbtinės turi būti nevienodo ilgio (tokio yra ir jūsiškės), šis neturi akivaizdžiai skirtis nuo natūralaus ir t. t. Kaip matote, priaugintų blakstienų išvaizda labai priklausys nuo to, gera ar bloga specialistės ranka.
Procedūra namie
Jei nutarsite pasigražinti pati, pasinaudokite šiais ekspertų patarimais:
1. Įsitikinkite, kad blakstienų juostelės ilgis atitinka jūsų akies linkį. Jei ji bent truputėlį ilgesnė, būtinai manikiūro žirklutėmis patrumpinkite tiek, kiek reikia.
2. Prieš klijuodama luktelėkite apie 10 sekundžių, kad klijai taptų klampesni. Bus dar geriau, jei papūsite į dirbtines blakstienas arba pamojuosite ranka, kuria jas laikote. Klijuokite ne ant odos, bet ant natūralių blakstienų pagrindo linijos.
3. Tušas padės sulieti natūralias ir dirbtines blakstienas. Jei pastarųjų nepavyks tiksliai priklijuoti ir vokų krašteliai liks matomi, juos pajuodinkite skysta kontūrų priemone arba vokų šešėliais.
4. Kai norėsite dirbtines blakstienas pašalinti, pirmiausia patepkite jas aliejiniu akių makiažo valikliu. Atsimerkusi suimkite pirštais blakstienų galiukus išoriniuose kampučiuose ir timptelėkite, paskui užsimerkite ir lėtai nuplėškite juosteles nuo savo blakstienų (kryptis – nuo išorinių kampučių vidinių link). Būkite atsargi – per skubėjimą galite išrauti natūralių plaukelių.
6. Priklijuoti blakstienas tik akių kampučiuose geriausia pincetu.