Anot jų, tos merginos nemokamai gauna drabužius ir kas valandą juos keičia, kad savo svetainėse ir gatvėse reklamuotų kokius nors brendus. Tinklaraštininkės varžosi tarpusavyje, joms padeda dizaineriai ir galiausiai susiklosto tokia situacija, kad drabužiai siuvami ne normaliems žmonėms su jų poreikiais, o tam, kad „stabdytų eismą ir paparacus.”
33 metų Susanna Lau (geriau žinoma kaip Susie Bubble) buvo viena iš nedaugelio tinklaraštininkių, suregavusių į „Vogue” laišką ir išvadinusių žurnalo redaktores veidmainėmis.
Ji, kinė, turi Juntinėje Karalystėje beprotiškai populiarų tinklaraštį „Style Bubble“ (kuriuo domisi ne tik paauglės, bet ir solidaus amžiaus dizaineriai), dirba mados konsultante, rašo britų žurnalui „Elle”. Ir tikrai keliskart per dieną keičia ansamblius, tad būtų logiška įtarti, kad ne visi drabužiai Susie kainuoja ir kad jį sąžiningai atidirba dovanas: idant žmonės neklaidžiotų tamsoje ir nespėliotų, kur ką ji gavo, tinklaraštininkė visada duoda detalius drabužių aprašus.
Tai kodėl Susie įsižeidė? Spėjame. Pirma, ji ne marina stilių, o praplečia jo sampratą. Antra, ji tikrai stabdo eismą, bet neatrodo kaip koks nors „meninis projektas”: moteris visada vilki taip, kad, regis, kitaip ir negalėtų vilkėti. Trečia, Susie nereklamuoja to, kas jai nepriimtina, nes turi savo stilių, prie kurio kažkas visiškai nepritampa, o kažkas – net labai. Todėl kai kuriuos daiktus kinė gali nešioti tol, kol jie nusibosta, ir menkai žinomus brendus kartais mėgsta labiau už garsius.
Harajuku. Aišku, kad kinė Susie neturi nieko bendra su Tokijo Harajuku rajonu, bet puikiai ten pritaptų. Jai irgi patinka japoniukių pamėgti personažai – princesės, lolitos, rožinės balerinos, animaciniai herojai.
Oversized. Tai galima vadinti dienos aktualija. Susie taip patinka erdvūs drabužiai („Marques' Almeida” avikailis ir parka, „Molly Goddard” tunika, prašmatnios faktūrinės „Celine” kelnės), kad jos nėštumas liko beveik nepastebėtas.
Sluoksniai. Susie stilius visada yra kruopščiai apmąstytas, bet jo visuma – eklektinė: jei ji vilki suknelę, tai po ja būtinai bus kito stiliaus palaidinė ir kelnės. Kaip kad pavyzdyje, kur permtoma „Vetements” vilkima su „Uniqlo” golfu, „Toga” džinsais, „Dior” vakariniais bateliais ir „Alexander McQueen” rankine.
Permatoma. Nereikia būti dideliu mados ekspertu, kad pastebėtum: Susie baisiai mėgsta vaiskius drabužius. Kartais tai gali būti tiesiog graži suknelė, kaip rožinė „Gucci” ar gėlėta „Simone Rocha” (ant „Topshop” kelnių), bet dažniau lengvi audiniai naudojami kaip daiktas, kuris suteikia ansambliui kažkokio vaiduoliškumo, paslapties.
Denimas. Džinsų šiais laikais neišvengsi, ir Susie juos mūvi – dažniausiai plėšytus: jų faktūra yra įdomesnė, o ir po jais galima ką nors pavilkti. Ką moteris mėgsta, galima sužinoti jos bloge (kartoti – tingu), todėl atkreipkime dėmesį į derinius – kaip ne pirmus metus madingi draiskalai gretinami su labai madingais daiktas, tarkim, aksomo švarku.
Fragmentai. Susie neišmeta savo lobių (ir negražina jų dizaineriams – jei kažkam kyla tokių įtarimų), todėl tą patį švarką ar rankinę gali naudoti daug kartų. Kaip kad yra su jos pamėgto ženklo „Molly Godard” rožine suknia, ne pirmą sykį vilkimu vintažiniu „Babyghost” švarku „Ravenge” ar „Gucci” rankine.
Gucci. Jei nepatikėjote, kad visko pertekusi tinklaraštininkė gali prisirišti prie kokių nors daiktų ir juos taikyti įvairiam kontekstui, siūlome pavyzdį: „Gucci” rankinę. Vienu atveju ji taikoma prie vintažinio kiniško palto, kitu – prie „Jean-Paul Gaultier” ir oranžinio „Minki Cheng” sijono, trečiu – prie „Opening Ceremony” suknelės su rožėmis ir „Miu Miu” palto.
Rivjera. Tarsi suvokdama, kad jos stilius gali erzinti, Susie kartais (tiesa sakant – retokai) būna labai elegantiška. Pasirinkome atvejį, kai manipuliuojama trimis prancūzų spalvomis – mėlyna, raudona, balta. Bet ir į šiuos kultūringus derinius tinklaraštininkė sugeba „įskiepyti” kokį nors „Prada” korsetuką ar sidabrinius „Louis Vuitton” aulinukus, kurie sujaukia tradicinę eleganciją.