„Būkite tikri, kad aukštoji mada išliks su nauja koncepcija“, – sakė dizaineris, garsėjantis tuo, kad sukūrė popmuzikos žvaigždei Madonnai kūgio formos liemenėlę.
Apie savo sensacingą sprendimą J.-P.Gaultier paskelbė tipiškai komiška vaizdo žinute, nufilmuota, tarsi jis būtų telefonu davęs išskirtinį interviu reporteriui.
Atsigulęs ant gulto jis šnabždėjo: „Perduodu jums sensacingą naujieną: tai bus paskutinis mano aukštosios mados šou. Turite atvykti; negalite jo praleisti... Bet, bet, bet, užtikrinu jus, kad „Gaultier Paris“ gyvuos ir toliau; gyvuos ir aukštoji mada.“
„Turiu naują koncepciją. Apie ją ir visas paslaptėles papasakosiu vėliau. Laukite pratęsimo! Bučiuoju, bučiuoju“, – pridūrė jis.
67-erių J.-P.Gaultier 2015 metais liovėsi kurti gatavus drabužius ir ėmėsi aukštosios mados – rankų darbo drabužių, kuriuos gali sau leisti tik pasaulio turtingiausieji.
Dar pernai jis primygtinai tvirtino neketinąs padėti žirklių, nors ir reiškė nusivylimą dėl jam daryto gyvūnų teisių aktyvistų spaudimo nebenaudoti kailių.
J.-P.Gaultier paauglystėje buvo vunderkindas ir išgarsėjo 9-e dešimtmetyje, kai Paryžiaus mados scena buvo atsidūrusi savo giliausiame nuosmukyje. Dizaineriui taip pat pavyko lygiagrečiai susikurti karjerą televizijoje: jis dirbo vienu iš akiplėšiško televizijos šou „Eurotrash“ vedėjų.
2018 metais Paryžiaus teatre „Folies Bergere“ jis surengė savo kabareto spektaklį „Fashion Freak Show“, paremtą jo gyvenimo istorija.
J.-P.Gaultier prekės ženklą valdančios bendrovės atstovė AFP sakė, kad dizaineris vėliau sugrįš prie darbo, tačiau – kaip ir japonų veterano kūrėjo Kenzo Takados atveju – jį domina kitos sritys.