1. Idealus vidurys – nei pernelyg aptempti, nei itin laisvi rūbai. Drabužių industrija taikosi prie besikeičiančių standartų, tad net ir itin liekni vyrai nesunkiai gali įsigyti savo dydžio drabužių. Vis tik, jei norite, kad kūnas vizualiai būtų kiek platesnis, verta išbandyti ir pasimatuoti vienu dydžiu didesnius marškinius, švarką. Žinoma, svarbu, kad pečiai būtų savo vietoje, kelnių netektų kelis kartus apvynioti diržu, tačiau bent pasimatuokite, gal tiks ir patiks. Venkite nuo galvos iki kojų aptemptų drabužių ar, atvirkščiai, primenančių maišus.
2. Rinkitės viršutinį drabužį, kuris turi struktūrą. Šis patarimas itin svarbus, jei liauna jūsų viršutinė kūno dalis – siaura krūtinė, siauri ir nuolaidūs pečiai. Išsirinkite puikiai pasiūtą, gerai jums tinkantį švarką (ypač tiks madingas dviejų eilių), palaidą striukę keiskite lietpalčiu. Vėlgi – drabužis neturi kaboti, būti akivaizdžiai per didelis.
3. Nebijokite sluoksniavimo. Šiuolaikinės mados tendencijos, o ir lietuviškas klimatas, ypač palankūs sluoksniavimui. Laisvalaikio stilius: laisvi marškinėliai, pusilgiai į kelnes nesukišti marškiniai, laisvas megztinis, erdvi patogi striukė ar bomberis. Santūresnis klasikinis stilius: aptempti marškinėliai, klasikiniai marškiniai, stilinga liemenė, švarkas. Jei leidžia aprangos kodas, marškinius ir liemenę galite keisti megztiniu aukštu kaklu.
4. Drabužiai – iš audinių, kurie vizualiai suteikia apimties. Drabužiai iš lygių, vienspalvių audinių nėra pats geriausias pasirinkimas. Jei norite, kad drabužis jums suteiktų papildomos apimties, rinkitės margintus, su pūkeliu, tvido drabužius. Beje, klasikinis mėlynas džinsinis audinys taip pat suteikia apimties, tad drąsiai rinkitės ir iš jo pasiūtus drabužius.