Užkariauja pasaulį
Istorija byloja, kad anksčiau šis apdaras buvo skirtas, o ir dabar puikiai tinka cirko akrobatams, egzotinių šokių šokėjams. Tiesa, tuomet jis atrodė kiek kitaip: uždaresnis, kuklesnis ir be tiesioginės erotinės užuominos.
Teigiama, kad kūno „kojinė“ pirmą kartą sužibo dar 1861-aisiais, kai amerikiečių aktorė Adah Isaacs Menken, norėdama sukurti nuogumo iliuziją, vilkėjo ją vaidinimo metu.
Patogu, seksualu ir praktiška?
Nėriniuota, spalvinga, gilios iškirptės kūno „kojinė“ siuvama iš tampraus audinio, o jos populiarumą ir paklausą puikiai iliustruoja lyg ant mielių augantys pardavimo skaičiai. Gamintojų teigimu, tai tiesiog labai smagus būdas paįvairinti seksualinį gyvenimą ir įkaitinti partnerį. Žinoma, kyla klausimas, ar patogu ir malonu dėvėti tokį apdarą?
Pardavėjai sako, kad moterys su šiuo drabužiu pasijunta lyg tikros deivės: itin seksualios, patrauklios, džiaugiasi savo kūnu, o medžiaga, naudojama kūno „kojinėms“, yra tampri ir maloniai priglunda.
Įdomu, ką apie tai mano vyrai? Ar jiems priimtinas toks seksualumo demonstravimas? Teigiama, kad stipriosios lyties atstovams kūno „kojinė“ gali patikti dėl kelių priežasčių: moteris labiau pasitiki savo kūnu, tad yra labiau atsipalaidavusi, be to, toks drabužėlis pabrėžia kūno formas, o vyrai juk myli akimis...
P. S. Beje, jeigu nuspręsite įsigyti tokį drabužį, atminkite, kad daugelis jų – ypač nepatvarūs, mat dažniausiai gaminami iš tokių pat medžiagų kaip pėdkelnės, tad gali greitai suplyšti ar išsitampyti.