„World Press Photo“ paroda. Apsilankykite
Bilietai

Lietuvių kūrėjų naujiena – natūralios dekoratyvinės kosmetikos linija

Ar įmanoma naudojant natūralią kosmetiką sukurti vakarinį makiažą, su kuriuo galėtum pasirodyti kad ir ant podiumo? Į šį klausimą nusprendė teigiamai atsakyti lietuviškos natūralios kosmetikos gamintoja „Uoga uoga“, trečiadienio vakarą sostinėje pristačiusi dekoratyvinės kosmetikos liniją.
„Uoga uoga“ dekoratyvinės kosmetikos pristatymas
„Uoga uoga“ dekoratyvinės kosmetikos pristatymas

Nors natūrali ir dar rankomis pagaminta dekoratyvinė kosmetika asocijuojasi su blyškiomis, ilgai neišliekančiomis spalvomis ir ribota jų palete, šeštus metus gyvuojantis lietuviškas prekės ženklas nusprendė paneigti šį mitą.

Akvilės Balsytės nuotr.
Akvilės Balsytės nuotr.

Prieš pusantrų metų išleistą mineralinę veido pudrą ir skaistalus „Uoga uoga“ papildė mineraliniais akių vokų šešėliais, lūpų ir skruostų dažais, akių kontūro dažais, kosmetikos šepetėliais. Atnaujintas ir lūpų blizgių asortimentas.

„Mūsų kosmetika 100 proc. natūrali, nenaudojame jokių sintetinių dažų ar kvapiklių, ji nekenkia sveikatai. Spalvoms išgauti naudojami tik natūralūs mineralai, kurie glūdi žemės gelmėse. Jie smulkiai sutrinami ir taip sukuriama labai plati spalvų paletė. Taip pat į visus produktus dedame Baltijos gintaro, kuris turi antibakterinio poveikio, o visi lūpų dažai ir lūpų blizgiai turi vitaminų gausių uogų ekstraktų ir įvairių aliejų. Praleidome daug laiko kurdamos, kruopščiai derindamos ir rinkdamos spalvas, kad kiekviena moteris turėtų, iš ko pasirinkti“, – pristatymo metu pasakojo viena iš prekės ženklo įkūrėjų Lena Sokolovska.

Akvilės Balsytės nuotr./Jovita Vyšniauskienė ir Lena Sokolovska
Akvilės Balsytės nuotr./Jovita Vyšniauskienė ir Lena Sokolovska

Mūsų klausia, kodėl pudros ar šešėliai – birios konsistencijos. Todėl, kad mineralai yra sausi ir galime išvengti silikono naudojimo.

„Mūsų klausia, kodėl pudros ar šešėliai – birios konsistencijos, mineraliniai. Todėl, kad mineralai yra sausi ir galime išvengti silikono naudojimo (jis sujungia akių šešėlius ir kitus produktus, kad jie būtų nebirūs). Be to, mineralinę kosmetiką galima tarpusavyje maišyti – pudrą su šešėliais, skaistalais ar lengvai sukurti akių šešėlių perėjimą nuo vienos spalvos prie kitos“, – paaiškino L.Sokolovska.

Renginio metu vizažistė Eglė Plumpaitė dviem modeliams sukūrė dieninį ir vakarinį makiažus. Buvo siekiama parodyti, kad ir natūrali kosmetika gali turėti ryškių spalvų ir ilgai laikytis. L.Sokolovska apgailestavo, tik kad blakstienų tušo dar nėra jų linijoje, nes sukurti ekologišką tušą – labai sunki užduotis. Kaip ir labai ryškius raudonus lūpų dažus.

Akvilės Balsytės nuotr./Dieninis makiažas
Akvilės Balsytės nuotr./Dieninis makiažas
Akvilės Balsytės nuotr./Vakarinis makiažas
Akvilės Balsytės nuotr./Vakarinis makiažas

Dekoratyvinės kosmetikos linijoje nuo šiol galima rasti: 8 spalvų minkštos konsistencijos lūpų ir skruostų dažus: nuo švelniai rožinių, persikinių iki ryškesnių vyšninių ar gervuogių tonų; 4 vaškinės konsistencijos akių pravedimus, kuriais (juodu ir rudu) galima dažyti ir antakius; 20 atspalvių akių vokų šešėlių paletę – nuo švelnių iki žemės tonų ar labai ryškių; 9 atspalvių veido pudrą su gintaru; 4 atspalvių skaistalus su gintaru.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas.14 klausimų apie Kauną – ar pavyks teisingai atsakyti bent į dešimt?
Reklama
Beveik trečdalis kauniečių planuoja įsigyti būstą: kas svarbiausia renkantis namus?
Reklama
Kelionių ekspertė atskleidė, kodėl šeimoms verta rinktis slidinėjimą kalnuose: priežasčių labai daug
Reklama
Įspūdžiais dalinasi „Teleloto“ Aukso puodo laimėtojai: atsiriekti milijono dalį dar spėsite ir jūs