Dizainerė Inga Miltienienė modelius pakvietė įsiamžinti futbolo manieže Karoliniškėse, o būsimoms šios vasaros nuotakoms renkantis suknelę pataria apgalvoti visus tris variantus ir rinktis tą, kuriam „taip“ pasakys širdis.
Šiai vasarai ji sukūrė trijų suknelių kolekciją. Tai – orientaciniai modeliai, apie kuriuos gali galvoti kiekviena vestuvėms besiruošianti moteris.
Užkietėjusiai klasikos gerbėjai
„Mano manymu, tai – suknelė, kuri bus tinkama visais laikais. Kai po daug metų anūkė žvelgs į močiutės vestuvių fotografijas, apie tokią suknelę ji galėtų pasakyti: kaip ji tiktų man, močiute, gal išsaugojai ją spintoje, aš mielai ja pasipuošiu savo šventėje“, – kalba kūrėja I.Miltienienė. Tokioms suknelėms parenkami klasikiniai siluetai, balta ar dramblio kaulo spalva, puošiama, tarkime, plunksnelėmis, karoliukais, neeksperimentuojama su detalių ar audinių gausa.
Ieškančiai originalumo
Anot I.Miltienienės, norinčios būti pastebėtos, išsiskirti iš kitų, renkasi įdomesnius sprendimus – žaidimą audiniais, detalėmis, kirpimu ir spalvomis. Juk nuotakos suknelė gali būti ir mėlyna, tiesa?
Vietoje nenustygstančiai sporto aistruolei
Tokiai nuotakai tiktų lengva, apnuoginanti kojų priekinę dalį, tarsi sakanti: įsispirk į sportbačius ir bėk į aikštę įmušti svarbiausio savo gyvenime įvarčio – juk šiandien tavo vestuvės, svarbiausias gyvenimo mačas.
„Yra nuotakų, kurios šventę kuria pirmiausia sau, ne kitiems. Jai svarbiausia ne tai, kas ką pagalvos, o kaip ji pati jausis geriausiai. Tuomet ji renkasi ir patogią, neklasikinę suknelę, ir fotosesijai – netradicinę vietą, pavyzdžiui, futbolo aikštelę“, – atkreipia dėmesį I.Miltienienė.
Garsėja nestandartiniais sprendimais
I.Miltienienė ne kartą nustebino netradiciniais sprendimais. Vienai iš savo kolekcijų ji buvo sukūrusi ir tamsiai mėlyna suknią, ir subtilų jaunosios apdarą iš 9500 Mikado šilko žvynelių.
Šiuos netikėtus įvaizdžius išbandė ir tuomet vestuvėms besiruošusi Eleona Sebrova.
Dizainerė taip pat buvo sukūrusi pirmąją Lietuvoje miltitaristinio stiliaus vestuvinę suknelę, puošė didesnio dydžio drabužius nešiojančias nuotakas, teigdama, kad didesnis dydis nelygu mažiau laimės.