Kad lietuvio sklype dirbantis robotas vejapjovė per sezoną vidutiniškai sutaupo apie darbo savaitę jo laiko, paskaičiuoti nesunku, tačiau ar žinote kuo dar robotas vejapjovė pranašesnis prieš įprastas vejapjoves? Kodėl jo prižiūrima veja sutankėja ir atrodo sveikesnė?
Vis dar visuomenėje dažnai klajoja mitai, kad robotai vejapjovės negali prižiūrėti didelių teritorijų, kad jie gali dirbti tik sklypuose, kuriuose nėra siaurų pravažiavimų, ar tik tuose, kuriuose veja idealiai lygi. Ar šiuolaikinis robotas vejapjovė iš tiesų gali dirbti bet kokiame sklype? Ar sklypą reikia specialiai paruošti? Į ką atsižvelgti formuojant naują sklypą? Ar robotas vejapjovė gali prižiūrėti ką tik pasėtą veją?
Neužtenka roboto vejapjovės tik įsigyti. Kad šis perversmą vejos priežiūroje sukūręs technologinis stebuklas dirbtų jūsų sklype, jį būtina instaliuoti, t. y. specialiu kabeliu pažymėti jo darbo zonas, ir paruošti darbui. Kaip robotas vejapjovė instaliuojamas? Ar šį darbą galima pasidaryti pačiam? Ar po instaliacijos vejoje nelieka žymių? Ką daryti seniai suformuotų sklypų, kurių veją paveikė aplinka ir atsirado nelygumų, savininkams? Kuo ypatingi „Husqvarna“ robotai? Galiausiai, kiek visa tai kainuoja?
Tai tik dalis klausimų, į kuriuos šiame vaizdo siužete robotų vejapjovių ekspertas S. Bairašauskas.
Jei vaizdo siužete neišgirsite atsakymo į jums rūpimą klausimą, „Husqvarna“ kviečia dalyvauti vebinare ir jo metu S. Bairašauskui užduoti jums rūpimus klausimus. Vebinaras vyks gegužės 14 d. 15 val. Daugiau informacijos rasite čia. Klausimus apie robotus vejapjoves taip pat galite užduoti „Husqvarna“ paskyroje feisbuke.