Muzika – būtinas atributas
Nesvarbu, ar vakarėlį planuojate namuose, sode ar prie ežero, muzika tokiai šventei yra būtina. Be abejo, jos garsumas priklauso nuo vakarėlio vietos, bet jeigu žinote, kad galite savęs neriboti, pasirūpinkite galinga garso sistema, kuri galėtų sukurti tą jausmą, kurį jaučia festivalių lankytojai.
O jeigu jūsų vakarėlis vyks prie ežero ar gyvenate netoli kaimynų, jums greičiausiai pakaks ir vienos iš galingesnių ir didesnių „JBL“ belaidžių kolonėlių.
Maistas yra jūsų stiprioji pusė, tad išnaudokite tai
Maistas paprastai nėra priežastis, dėl kurios žmonės renkasi į festivalius ar panašius masinius vakarėlius, tačiau jeigu rengiate šventę savo namuose ar sode, tai būtina išnaudoti.
Variantų naminiam maistui yra nemažai: tai gali būti smulkūs užkandžiai, tokie kaip sūrio rutuliukai ar skrudinta duona. Jeigu norite ko nors gaivinančio, galite pagaminti vaisių salotas ar sušius.
Norint traukti rimtąją artileriją, siūlome panaudoti savo grilį ir pasigaminti naminius mėsainius, picą ar netgi kepsnius. Viskas priklauso nuo to, kokį maistą mėgstate jūs ir jūsų svečiai, tačiau faktas, kad bent jau maisto kokybe gamindami patys galite aplenkti praktiškai bet kurį festivalį.
Naminiai gėrimai – ir pigesnė, ir sveikesnė alternatyva
Nors vakarėliui puikiai tiks daugelis gėrimų, randamų parduotuvėje, jeigu norite atsigerti saldžiai, bet pakankamai sveikai, viena iš alternatyvų yra specialūs gėrimų gaminimo aparatai, kuriais galite gaminti įvairių skonių gėrimus.
Tokiais įrenginiais galėsite reguliuoti skonius, saldumą ir burbuliukų kiekį, be to, toks įrenginys atsipirktų vos po kelių vakarėlių, kadangi vienas 6 Eur kainuojantis sirupo buteliukas, naudojamas tokiame įrenginyje, leidžia pagaminti apie 12 l saldaus ir gaivinančio gėrimo. Na, o jeigu mėgstate gerti įprastą gazuotą vandenį, gėrimo gaminimo aparatas turėtų atsipirkti dar greičiau.
Lauko pramogos, jeigu norite ne tik šokti ar kalbėtis
Kiekvienas vakarėlį įsivaizduoja savaip. Bet jeigu jūs manote, kad jūsų svečiai norės ne tik šokti, kalbėtis, dainuoti ar maudytis, rekomenduojame užtikrinti didelį lauko pramogų pasirinkimą. Tai gali būti badmintonas, tinklinis, krepšinis ir pan. Svarbiausia, kad tokios pramogos (žinoma, išskyrus krepšinį) yra labai nesunkiai paruošiamos ir nekainuoja daug. Badmintonui ar tinkliniui tereikia tinklo, o kitus reikiamus įrankius jūs ar bent vienas iš jūsų draugų jau tikrai turi.
Kompiuteriniai žaidimai – alternatyva lauko pramogoms
Jeigu vakarėlį planuojate rengti bute, ofise ar kitų patalpų, be jokios abejonės, lauko pramogos prieinamos nebus. Tiesa, tokiu atveju puikiai pasitarnauti gali kompiuteriniai žaidimai. Galimas pasirinkimas yra įprastos žaidimų konsolės, tokios kaip „Xbox One“ ar „PlayStation 4“, bet jeigu norisi daugiau judėjimo, galite įsigyti „Nintendo Switch“ – šio gamintojo konsolės nuo seno pasižymi išskirtiniais žaidimais, skatinančiais judėjimą.
Pastaruoju metu vakarėliuose ir šventėse vis dažniau sutinkami virtualios realybės žaidimai, kurie itin įtraukia visus dalyvius. Įprastiems kompiuteriniams virtualios realybės žaidimams, naudojantiems „HTC Vive“ ar „Oculus Rift“ įrenginius, reikia itin galingo kompiuterio, bet vienas populiariausių ir pigiausių sprendimų rinkoje šiuo metu yra „PlayStation 4“ konsolė su savo „PlayStation VR“ priedu.