Taigi keletas faktų apie tą, kuri keletą dešimtmečių buvo moteriškumo pavyzdys viso pasaulio moterims.
Priimta manyti, kad Johnas F. Kennedy nuolat apgaudinėjo savo žmoną, tačiau nekalbama, kad skolinga nelikdavo ir ji. Intymių ryšių panelė Bouvier nevengė dar iki pažinties su Johnu: 1947 m. Jacqueline ir jos jaunesnioji sesuo Lee slapta sutarė suvilioti kuo daugiau vyrukų. Sąlyga: jie turi būti įžymūs ir turtingi. Žinomas amerikiečių rašytojas Gore‘as Vidalas prisiminė: „Jackie tada gavo „Metų debiutantės“ titulą Njuporte. Dovanų ji gavo automobilį ir pati man pareiškė: „Ant paskutinės mano mašinos sėdynės planuoju pasilinksminti su daugybe gražuoliukų!“
Savo pirmąją auką Jackie rado ne gimtinėje, o Europoje – kai tėvas ją išsiuntė studijuoti į Sorboną. Ten mergina greitai tapo aukštuomenės pantera, šmėžavo visuose madinguose restoranuose, vakarėliuose ir prabangiuose viešbučiuose. Ir visada – su naujais kavalieriais.
Kartą vaikštinėdama ji susipažino su Johnu Marquandu, tuomet populiaraus rašytojo Johno Marquando vyresniojo sūnumi. Jaunuolis greitai apsuko jai galvą, ir po keletos kokteilių nusivedė namo, tačiau nusigauti iki durų sutrukdė aistra – TAI įvyko lifte. Jų romanas tęsėsi tol, kol Jacqueline grįžo į Ameriką ir mama jai pareiškė: „Jis tau ne pora.“
Rašytojas Trumanas Capote, nuo kurio Jackie nieko neslėpė (ir vadino jį geriausiu savo draugu), prisiminiuose rašė: „Nekaltybė Jacqueline buvo trukdis, tad jos atsikratyti ji troško kuo greičiau. Jei neapsirinku, jos lovoje pabuvojo ne mažiau kaip penki jaunuoliai – iki tol, kol misteris Kennedis iš arčiau susipažino su jos privalumais.“
1951 m. Jacqueline įsidarbino populiariame laikraštyje „Washington Herald“ – ji turėjo fotografuoti ir imti trumpus interviu. Per draugus susipažino su jaunu senatoriumi Johnu Kennedy ir dėl jo atsakė dviem jau spėjusiems jai pasipiršti kavalieriams. Pirmas jos kartas su Johnu įvyko ant galinės jo automobilio sėdynės – pasirodo, įtartiną automobilį pakelėje pastebėjęs policininkas pašvietė žibintuvėliu į vidų tuo metu, kai Johnas jau buvo nusegęs Jackie liemenėlę. Atitrūkęs nuo veiksmo Johnas pakėlė galvą, o jį pažinęs policininkas tik linktelėjo: „Atsiprašau, tęskite, sere.“
Niekas negalėjo žinoti, kad tekėdama už Johno, Jackie iš esmės ištekėjo ir už jo brolių. Jaunesnysis Edwardas, vadinamas Tedu, vėliau prisipažino, kad įsimylėjo ją iš pirmo žvilgsnio. Jam buvo vis vien, kad jo svajonių moteris ištekėjusi už vyresnėlio ir kad jos meilužiu jau tapo dar vienas brolis – Robertas. Kennedy šeimoje buvo laikoma norma, kai vyrai perduodavo moteris kitiems giminaičiams kaip estafetę. Taigi Tedas tiesiog laukė savo eilės.
Ir sulaukė jos jau po Johno žūties. Šeiminis Jacqueline gyvenimas buvo košmariškas – nuolatiniai vyro lėbavimai ir besikeičiančios meilužės. Kartą, kai ji sumanė protestuoti ir po skandalo išbėgo iš namų su naktiniais marškiniais, Johnas iškvietė medikus, kurie uždarė jo žmoną psichiatrijos klinikoje. Ten su vyro žinia ji buvo „gydoma“ elektrošoku. Namo Jackie grįžo visiškai palūžusi, galvodama apie savižudybę. Tačiau persigalvojo. Jei vyrui ji nerūpi, gal rūpi kitiems?
Ji atkeršyjo Johnui su populiariu aktoriumi Wiliamu Holdenu. Jau gimus vaikams, Jackie irgi įsigudrindavo išsmukti iš namų ieškoti nuotykių: taip ji gydė sužeistą širdį – tuomet jos vyras suko intrigėlę su Marilyn Monroe...
Po vyro žūties jauną našlę ėmė guosti jo brolis Robertas, tačiau kasdieniai jo vizitai nekliudė Jackie megzti romanus su kino ir muzikos žvaigždėmis – Marlonu Brando, Paulu Newmanu, Gregory Pecku, Franku Sinatra ir daugeliu kitų – mažiau žinomų.
Kai 1968 metais buvo nušautas ir Robertas Kennedy, jo brolis Edwardas pagaliau sulaukė savo valandos – jis svajojo tapti vieninteliu Jackie meilužiu. Kartą jie jau buvo suartėję – kai prieš trejetą metų jis vežė Jackie namo po jos 35-ojo gimtadienio. Tačiau Tedui kelią pastojo stiprus varžovas – graikų magnatas Aristotelis Onassis, kuris pasipiršo gražiajai našlei.
Tedas vis dar vylėsi ją atkalbėti nuo vedybų, bet veltui. Vis d4lto aptarti vedybų kontrakto sąlygų į Graikiją ji išskrido kartu su Tedu. Jie ištaikė progą dingti nuo viso pasaulio vienoje atokioje saloje, kur, kalbama, deginosi nuogi, o paskui mylėjosi, nekreipdami dėmesio, kad juos gali pastebėti Onassio pasamdyti asmens sargybiniai...
Arsitotelis žinojo, ką tada Graikijoje veikė būsimoji jo žmona, tačiau neatšaukė vestuvių. O ir vėliau jo žmona ryšių su Tedu nenutraukė.
Taigi patyrę biografijų rašytojai Darwinas Porteris ir Danforthas Prince‘as savo knyga išsklaido mitą apie Jackie kaip tylią savo vyro ir aplinkybių auką. Jų knygoje Jacqueline – gyvybinga, meilės malonumais besidžiaugianti moteris, sugebanti gudriai vynioti vyrus apie gražius savo pirštelius...