Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2022 10 12

Kaip išgelbėti atostogas, jei kelionės metu likote be akinių?

Kelionės po Europą prieinamos dažnam lietuviui – vos kelios valandos lėktuvu ar automobiliu ir jau galima mėgautis kitos šalies teikiamais įspūdžiais. Vis tik, nors keliauti yra saugu, nuo nelaimingų nutikimų niekas nėra apsaugotas, taip pat – ir jūsų daiktai. Bijote, kad tai gali sugadinti jūsų atostogas? Ypač jei pametėte ar sulaužėte akinius, kurie ne tik jūsų stiliaus dalis, bet ir būtini regai.
Remontas
Remontas / „Fielmann“ nuotr.

Nepalikite akinių saulės atokaitoje ar automobilyje

Natūralu, kad atostogaujantys žmonės atsipalaiduoja ir elgiasi laisviau – juk būtent tam poilsis ir skirtas. Nerūpestingas nusiteikimas gali paskatinti ir neapdairumą, o intensyvios pramogos – traumų ir daiktų gedimo riziką.

Keliaujantys žmonės neretai pamiršta, kokie žalingi akiniams gali būti šiltų kraštų malonumai – saulė, smėlis ir jūros vanduo. Kaitrūs saulės spinduliai gali iškraipyti rėmelius ir sugadinti lęšius, smėlis – juos subraižyti, o sūrus vanduo – pakenkti metalinėms konstrukcijoms.

„Fielmann" nuotr./Čekija, Praha
„Fielmann" nuotr./Čekija, Praha

Dažnai akiniai nukenčia palikti saulės atokaitoje paplūdimyje ar įkaitusiame automobilyje: išsikraipo rėmeliai ir sueižėja lęšiai. Neretai ant nesaugiai paliktų akinių netyčia užlipa koks vaikas ar užgula juos pats suaugęs. Įkritusius į smėlį akinius skubama nuvalyti servetėle, o tokiu būdu akinių lęšiai subraižomi. Vandens sporto mėgėjai akinius neretai paskandina.

„Fielmann" nuotr./Italija, Bologna
„Fielmann" nuotr./Italija, Bologna

„Intensyviai pramogaujant pamesti akinius galima labai lengvai. Vandens sporto entuziastų akiniai turėtų stipriai apjuosti galvą ir neskęsti. Kad nepamestumėte brangių ir mėgstamų akinių, vertėtų pasirūpinti ir specialia neskęstančia virvele, kuri, akiniams įkritus į vandenį, pasitarnautų kaip plūdė“, – patarimais dalinasi „Fielmann“ optikos specialistė Greta Žilinskytė.

„Fielmann" nuotr./Italija, Bolzano
„Fielmann" nuotr./Italija, Bolzano

Ką daryti, jie kasdien žūtbūt reikalingi korekciniai ar saulės akiniai prarandami kelionės pradžioje arba jai net neįpusėjus?

Kol gersite rytinę kavą, jūsų akinius sutaisys nemokamai

Europoje lyderiaujančio tarptautinio optikų salono tinklo „Fielmann“ klientai jau žino, kad nutikus nelaimei gali kreiptis į bet kurį tinklo saloną bet kurioje šalyje ir gaus kokybišką pagalbą. Jiems nereikės sukti galvos dėl netikėtų išlaidų kelionės metu sulūžus akiniams.

„Tačiau dauguma žmonių nė nežino, kad ši remonto pagalba suteikiama ne tik mūsų klientui, bet kiekvienam. Mums rūpi kiekvienas žmogus, kuriam per atostogas nepasisekė. Mes pasirūpinsime jo akiniais, rasime geriausią ir greičiausią sprendimą, kad išgelbėtume jo atostogas“, – teigia G.Žilinskytė.

„Fielmann" nuotr./Vokietija, Kolnas
„Fielmann" nuotr./Vokietija, Kolnas

Dažnu atveju skubi pagalba bus net nemokama. Kol išgersite rytinės kavos su kruasanu, specialistai susuks atsilaisvinusius ar pamestus varžtelius, atstatys išsikraipiusius akinius ar pakeis noseles, kokybiškai išvalys akinius SPA vonelėje, kad būtų pašalinti smėlio likučiai sunkiai prieinamuose tarpeliuose ar ėdegio kremo likučiai nuo akinių lęšių.

„Fielmann" nuotr./Italija, Reggio-Emilia
„Fielmann" nuotr./Italija, Reggio-Emilia

Keliaudami po 16 šalių – nesukite galvos: pagalba garantuota

1972 m. nuo vienos mažutės optikos Kukshavene, Vokietijoje, savo veiklą pradėjusi ir šiemet 50-metį švenčianti „Fielmann“ kompanija išplėtojo savo veiklą net šešiolikoje senojo žemyno šalių ir griežtai laikosi savo vertybių, tarp kurių – patikimumas, aukščiausia paslaugų kokybė ir aptarnavimas bei dėmesys kiekvienam žmogui. Jų nuo pat pradžių laikomasi ir Lietuvoje, 1998 m. atvėrus pirmosios optikos Vilniuje duris.

„Fielmann" nuotr./Italija, Roma
„Fielmann" nuotr./Italija, Roma

Vokiečių įkurtai kompanijai rūpi kiekvienas klientas – kurių šiai dienai skaičiuoja net 27 milijonus! – ir šio principo laikomasi nepriklausomai nuo to, kurioje šalyje bebūtumėte.

Svarbu žinoti, kuriose Europos valstybėse be Lietuvos galite sulaukti „Fielmann“ specialistų pagalbos – Latvijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Čekijoje, Šveicarijoje, Liuksemburge, Nyderlanduose, o taip pat Ispanijoje bei Slovėnijoje, kur „Fielmann“ veikia kitais prekiniais ženklais. Taigi, keliauti po visą Europą – saugu, ramu ir patikima.

Ruošdamiesi kelionei į šias šalis galite nesukti galvos, ką reiktų daryti sulūžus akiniams. Atsakymas paprastas – pirmiausia susirasti artimiausią saloną ir keliauti ten.

„Fielmann" nuotr./Italija, Trieste
„Fielmann" nuotr./Italija, Trieste

„Apsilankę paaiškinkite savo problemą, o ilgametę patirtį ir didelį žinių bagažą turintys specialistai įvertinę situaciją patars, kaip būtų galima ją išspręsti. Jums bus suteiktas ne tik draugiškas, operatyvus ir profesionalus aptarnavimas, bet ir kokybiška nemokama pagalba bei garantinis aptarnavimas“, – dalijasi G.Žilinskytė.

Rūpi kiekvienas žmogus net per atostogas

Tarptautinio optikų tinklo vertybės darbuotojams – labai svarbios, tad jie jų nepamiršta net savo laisvalaikio ar atostogų metu.

„Fielmann" nuotr./Italija, Verona
„Fielmann" nuotr./Italija, Verona

„Dauguma jų kartu su savimi nešiojasi mažus atsuktuvėlius ir, prireikus kažkam pagalbos, padeda sutvarkyti akinius čia ir dabar. Pavyzdžiui, jei oro uoste ar skrendant lėktuvu specialistas pamato, kad žmogui nukrito akiniai ar jie blogai laikosi ant nosies, jis pasisiūlo juos apžiūrėti, o jei reikia, suveržia varžtelius ar pagal galimybes atstato rėmelių geometriją. Pareiga prieiti ir padėti – darbuotojų kraujyje. Tai galima pavadinti gerąja profesine liga“, – tikina G.Žilinskytė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Netikėtai didelis gyventojų susidomėjimas naujomis, efektyviomis šildymo priemonėmis ir dotacijomis
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos
Reklama
Beveik trečdalis kauniečių planuoja įsigyti būstą: kas svarbiausia renkantis namus?